Japāņu tautas pasaka

Snaudošā pūķa pasaka

4+LV
50min  / 1 cēliens
Mazā zāle

Par izrādi

Dramatizējums: Nadežda Aleksejeva (Novgoroda)
Pirmizrāde: 05.02.2011.

Oriģinālajā papīra leļļu tehnikā veidotā izrāde stāsta par mazo japāņu puisēnu - īkstīti, kurš dodas pasaulē, lai kļūtu liels. Izrādās, kļūstot par cirka zvaigzni un pelnot daudz naudas, tas neizdodas - lielums slēpjas attieksmē pret pasauli. Tikai tad, kad mazais zēns apjauš draudzības, izpalīdzības un nesavtības neizmērojamo vērtību, viņš iemanto patieso - sirds lielumu.

Izrāde ieguvusi 2.vietu 3. Starptautiskajā leļļu teātru festivālā "Eurofest 2012" Slupskā, Polijā. 

Radošā komanda

Režisors:
Nadežda Aleksejeva
Mākslinieks:
Igors Semenovs
Komponiste:
Tatjana Bobrova
Tulkojums:
Daina Strelēvica

Atsauksmes

Dace

Paldies par pozitīvajām emocijām! Izrāde ir vienkārši lieliska, ieteicama lielajiem un mazajiem!

Vita

Lieliska izrāde, labākā, ko esmu redzējusi un redzējusi esmu daudz! Arī piecgadniekam patika, kā viņš teica: var ieteikt citiem! Ceru, ka šāda veida izrādes būs vēl un vēl!!!!!

Ainārs

Paldies par jauko izrādi. Mazbērns pēc izrādes bija ļoti jautrā noskaņojumā. Brīžiem liekas, ka pats smējos vairāk kā mazie skatītāji. Varbūt, ka varētu iesaistīt arī mazos skatītājus, kuri piemēram varētu attēlot drūmo šalcošo mežu, kurā dzīvoja noburtie personāži, vai kā citādi ņemt nelielu līdzdalību izrādē.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.