Pasaka par Rumpelrūķi

6+LV
1h   / 1 cēliens
Lielā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 17.09.2011.

"Izdevīgi tev - izdevīgi man!" saka Rumpelrūķis Dzirnavnieka meitai, piedāvājot atrisināt visas problēmas un iegūt karaļa labvēlību. Kā gan atteikties no palīdzības, ja pats princis uzsēdinājis skaisto meiteni zirga mugurā un galopa ātrumā atvedis uz pili, kur laime un bagātība ir tik tuvu? Bet ja nu "labdara" plāni nav nemaz tik tīri un, ļaujot svešām rokām vērpt savas dzīves pavedienu, samaksa izrādās pārāk dārga?

 
Aizraujoša un gudra pasaka ar labām beigām par spēju ieraudzīt, izprast un novērtēt kā Nabadzību, tā Bagātību, kuras vienmēr iet roku rokā.  

Radošā komanda

Režisors:
Plamens Dipčikovs (Spānija)
Māksliniece:
Ani Petrova
Mākslinieces asistente:
Anita Znutiņa-Šēve
Tulkojums no krievu valodas:
Vija Blūzma

Atsauksmes

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.