Edgars Niklasons

Nīna un Lekorbizjē

6+LV
55min  / 1 cēliens
Lielā zāle

Par izrādi

Dramatizējums: Edgars Niklasons
Pirmizrāde: 29.04.2022.

2021. gada rudenī, pandēmijas laikā, Latvijas Leļļu teātrī režisora Edgara Niklasona vadībā tapa 6 sēriju miniseriāls jeb lellene NĪNA UN LEKORBIZJĒ, kura uzdevums ir savdabīgā leļļu animācijas tehnikā runāt par dažādām emocijām bērna dzīvē. 

2022. gada pavasarī pirmizrādi sagaidīs šī stāsta skatuves versija, turpinot sekot Nīnas piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Kādu dienu Nīnas labākais draugs - bruņurupucis Lekorbizjē - negaidīti pazūd. Nīnas prātā rodas arvien jaunas fantāzijas, kas gan ar viņu varētu būt noticis, arvien nepatīkamākas uzmācas bažas, ka drauga aiziešanā varētu būt vainojama viņa pati. Un kādēļ Nīnai šķiet, ka vecāki kaut ko noklusē? Ar ko gan tagad lai parunā par visām neparastajām sajūtām, kas viņu pārņem, kad labākā drauga vairs nav blakus? 

Izrāde, kas bērnu un pārējos ģimenes locekļus aizvedīs ceļojumā  pa dažādo emociju pasauli, palīdzot ar tām sadraudzēties un iedrošinot ar tām dalīties. 

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Niklasons
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece:
Sintija Jēkabsone
Leļļu māksliniece:
Evita Bēta
Mūzikas autors:
Staņislavs Kuļikovs
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons
Horeogrāfe:
Alise Putniņa

Video

Aizkulisēs S2E12
Latvijas Leļļu teātra izrāde "Nīna un Lekorbizjē"
“Nīna un Lekorbizjē” - emociju izziņa bērniem Leļļu teātrī
Pirmizrāde Leļļu teātra izrādei “Nīna un Lekorbizjē”

Atsauksmes

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.