Artūrs Groiss

Jampadracis Ziemassvētkos

3+LV
01h 15min  / 2 cēlieni
Lielā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 08.12.2012.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, mežā notiek pavisam savādas lietas...  Zaķis un Vāveres sūdzas par to, ka kāds ir nolaupījis viņu ziemas kažokus. Lācis ir pamatīgi nomocījies ar bezmiegu... Ūpis ir veicis kārtējo pārbaudi un konstatējis, ka mežs šajā ārkārtas situācijā it nemaz nav gatavs Ziemassvētku svinībām. Īsts jampadracis! Kur palikusi ziema?! Kur sniegs? Un kurš pie tā ir vainīgs? Tas viss ir laikus jāatrisina, lai mežā varētu pikoties, slēpot, slidot, rotaļāties, galu galā - svinēt Ziemassvētkus un saņemt dāvanas. Atnāc uz Leļļu teātri un jautri rotaļīgā gaisotnē palīdzi novērst mežā samilzušo problēmu!

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Scenogrāfs:
Einārs Timma
Leļļu māksliniece:
Ieva Ozoliņa
Komponists:
Ingus Baušķenieks
Tulkojums no krievu valodas un skaitāmpanti:
Daina Strelēvica

Lomās

Dana Avotiņa-Lāce
Daumants Švampe

Atsauksmes

Divgadnieka mamma

Neiesaku vest bērnus uz šo izrādi - ragana tik briesmīga priekš maziem bērniem, ka izrādes laikā daudzi bērni ļoti raudāja. Mūsu dēliņš, kuram šī bija pirmā reize teātri, tagad ir ļoti izbijies. Ļoti bieži piemin izrādē redzēto raganu, viens sācis baidīties iet uz tualeti un citām telpām mājas, bailes parādījušās pēc šīs izrādes. Esam ļoti vīlušies un šaubu nav, ka mūsu bērni uz leļļu teātri vairs neies. Lūgums padomāt, vai tiešām. jāveido tik spilgts raganas tēls izrādei, kura paredzēta visu vecumu bērniem. Ar cieņu.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.