Valdis Vanags

Valdis ir dzimis Vidzemes pērlē pie Gaujas - Valmierā, tur arī absolvējs vidusskolu. Valda temperamentu radījuši tēta latgaliešu un mammas vidzemnieces gēni, kas iesējuši nezūdošu mīlestību pret dzimtajām Valmieras takām, kā arī pret Latgales sirsnību un atvērtību. Pētera Krilova un Annas Eižvertiņas vadībā Valdis pabeidza Latvijas Kultūras akadēmiju, Dramatiskā teātra kursu. 2007. gadā viņš nonāca Latvijas Leļļu teātrī, kur arī nospēlētas līdz šim nozīmīgākās lomas. Valdis azīst, ka Leļļu vadīšana pa īstam iepatikās, spēlējot laikam jau savu mūža lomu - Ābramu no Skroderdienām Silmačos. Valda dzīve nav iedomājama bez mūzikas, kur rokenrols viennozīmīgi ir ieņēmis līdera lomu. Jau vairāk nekā 10 gadus muzicē paša izveidotajā grupā "7 dēli".
Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2007. gada.
 
 
 

Lomas

Repertuāra izrādes

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.