Sergejs Kozlovs

Ezītis un egle

3+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
15,00 EUR

Par izrādi

Pirmizrāde: 13.12.2014.

Kā zināt, kad pienācis Jaunais gads? Ko darīt, ja mežā nav eglīte ko izpušķot? Meža zvēri – Lācēns, Vāvere, Vilks, Lapsa un Ezītis sāk aizrautīgi gatavoties svētkiem. Vai viņiem izdosies laicīgi atrast savu Jaungada eglīti?

Krievu rakstnieka Sergeja Kozlova gaišais un sirsnīgais stāsts par draudzību un pašaizliedzību ir viens no daudzajiem filozofiski romantiskajiem stāstiem ciklā par diviem draugiem – Ezīti un Lācēnu.

 

Radošā komanda

Režisors:
Māris Koristins
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Valdis Zilveris
Dziesmu teksti:
Daina Strelēvica

Lomās

Ezītis:
Anrijs Sirmais
Vāvere, Lapsa:
Arnita Jaunzeme
Lācēns, Vilks, Runcis:
Pēteris Galviņš

Video

Ezītis un egle

Atsauksmes

Anna

Ļoti mīļa izrāde mazajiem, lai gan arī man un meitai (6 g) patika, jo izrāde muzikāla, koša, skanīga un arī savā ziņā smieklīga. Man ļoti patīk šie varoņi - šāda tipa lelles - viņi ir tik mīlīgi un smieklīgi. :) Bērniem (un man) ļoti patika arī "3 sivēntiņi" un "Vilks un 7 kazlēni" - tās ir šāda veida izrādes: košas, krāsainas, muzikālas, smieklīgas un mīļas un ar super foršām lellēm! :)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.