Sergejs Kozlovs

Little Hedgehog and a Fir Tree

3+LV
1h 10min  / Act 2
Small hall
15,00 EUR

About the performance

Premiere: 13.12.2014.

How to know when the New Year has arrived? And how to decorate a fir tree if there is not a single one in the forest? Little forest dwellers – a Bear, a Squirrel, a Wolf, a Fox and a Hedgehog have their hands full with preparations for the New Year`s Eve celebration. However, will they manage to find their fir tree in good time?

Though amazingly simple, this touching and sincere story about friendship and selflessness is one among other romantic stories in the philosophical series about the two friends – Little Hedgehog and Little Bear - written by a Russian writer Sergey Kozlovsky.        

Creative team

Stage director:
Maris Koristins
Stage, puppet designer:
Anita Znutiņa-Šēve
Composer:
Valdis Zilveris
Texts of songs:
Daina Strelēvica

Roles are played by

Little Hedgehog:
Anrijs Sirmais
Squirrel, Fox:
Arnita Jaunzeme
Little bear, Wolf, Cat:
Pēteris Galviņš

Video

Ezītis un egle

Comments

Anna

Ļoti mīļa izrāde mazajiem, lai gan arī man un meitai (6 g) patika, jo izrāde muzikāla, koša, skanīga un arī savā ziņā smieklīga. Man ļoti patīk šie varoņi - šāda tipa lelles - viņi ir tik mīlīgi un smieklīgi. :) Bērniem (un man) ļoti patika arī "3 sivēntiņi" un "Vilks un 7 kazlēni" - tās ir šāda veida izrādes: košas, krāsainas, muzikālas, smieklīgas un mīļas un ar super foršām lellēm! :)

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.