Marija Parra

Waffle hearts. Mission - Dad

5+LV
1h 50min  / Act 2
Main hall
12.00 - 18.00 EUR

About the performance

Dramatization: Zane Zusta
Premiere: 17.02.2023.

Lena and Trille are two nine year olds who share sincere friendship. Together they love to explore the world and sometimes get reckless ideas that gain support from Trille’s favorite adult – his Granddad who is just as adventurous as his grandson. Trille’s family is big, always full of buoyancy, especially when his Great-aunt with her wonderful heart and the tastiest waffles in the whole world arrives. However, Lena lives just with her mother. That is why one day Lena decides to put up a daring announcement and put an end to this shared solitude. Trille is Lena’s friend and rescuer every time she bumps and falls again, yet little Lena’s heart longs for one and only – dad. On this adventure they take a ferry to the city to earn some money, experience disappointment about things they can not change, grieve over loved one’s departure and get to know true friendship.

Playwright Zane Zusta has adapted Maria Parr’s “Waffle Hearts” (publishing house “Liels un Mazs”, translated by Jolanta Pētersone) into a stage version that immerses both the younger and older audience into an exciting, funny, sweet, and emotional story. This splendid play full of songs and dances will once again invite the families into the miraculous world of the puppets.

Creative team

Director:
Intars Resetins
Scenographer:
Kristaps Skulte
Costume and puppet artist:
Jana Civzele
Video artists:
Roberts Skulte, Kristaps Skulte
Composer:
Silvestrs Zemgals
Choreographer:
Inga Raudinga
Songwriter:
Zane Zusta
Light artist:
Uldis Andersons

Roles are played by

Lena:
Elīna Bojarkina, Santa Didžus
Trille:
Rihards Zelezņevs, Dace Vītola
Mother of Lena:
Lienīte Osipova
Mother of Trille:
Baiba Vanaga
Father of Trille, Krella:
Artūrs Putniņš
Grandma:
Arnita Jaunzeme, Miķelis Žideļūns
Grandfather:
Dace Vītola, Lilija Sūna
Doctor Isac, Vera Juhansen:
Miķelis Žideļūns
Magnus, the Seller:
Arnita Jaunzeme
Teller - Old mouse:
Santa Didžus
Teller - Young mouse:
Edgars Kaufelds

Video

Vafeļu sirdis. Misija – tētis. Bērnu draudzība un sapņi
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA - TĒTIS
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA – TĒTIS - vafeles gatavo Intars un Zane
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA – TĒTIS - vafeles gatavo Elīna un Rihards
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA - TĒTIS - vafeles gatavo Lienīte un Baiba
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA - TĒTIS - vafeles gatavo Arnita un Artūrs
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA - TĒTIS - vafeles gatavo Dace un Miķelis
VAFEĻU SIRDIS. MISIJA - TĒTIS - vafeles gatavo Santa un Edgars

Comments

Vecāks

Ļoti patika izrāde, bija bauda gan acīm (skaistas lelles, interesanti skatuves risinājumi), gan ausīm (skaista mūzika), gan arī dvēselei (daudz asprātīgi joki gan bērniem, gan vecākiem, gan arī vieta sarunām ar bērnu par jautājumiem, kurus citkārt neapspriestu). Lai gan pēc izrādes apraksta mazliet baidījos, vai izrāde nebūs skumja (un vai nebūs raudošs bērns jāmierina), bet jutos patīkami pārsteigta, cik izrāde piesātināta ar asprātīgiem jokiem gan bērniem, gan vecākiem un cik viegli tika iznestas smagas tēmas. Galvenie varoņi pārvarēja grūtības un izrāde beidzās laimīgi. Skaista un dzīvespriecīga izrāde - iesaku!

Īra

Esmu sajūsmā, paldies par brīnišķīgo izrādi! Paldies par labestību, mīļumu un ģimeniskumu , ko Jūs rādat ar šo izrādi ! Bērniem noteikti jāredz !

Zane

Lieliska izrāde, skaistas lelles un brīnišķīga scenogrāfija. Izrādes pēcgarša ar garām vakara sarunām ar sešgadnieku par stāsta sarežģītākajiem jautājumiem "Kāpēc Lēnas tētis viņu pameta, pirms viņa bija piedzimusi?". Teicējas-pelītes savukārt visus smīdināja un noturēja mazās māsas uzmanību. Daži jociņi arī īpaši radīti vecākiem. Ļoti iesaku!

Pelite

Brīnišķīga izrāde, kuru aizēnoja biļešu kontrolieru , administratores un jaunizceptā režisora arogance, augstprātība un uzspēlētā mīlestība pret skatītāju. Pašapmierinātie sprukstiņi.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.