David Walliams

Gangsta Granny

6+LV
1h 30min  / Act 2
Main hall
12.00 - 18.00 EUR

About the performance

Dramatization: Luke Joseph Welch
Premiere: 19.05.2023.

Who is Granny? She’s the one who longs impatiently for your visit, who spoils you with treats made with love and wants to play a board game in the evening. Granny always wants to know how you feel and genuinely listens to your stories. You are oh so deep in her heart even when you are cross with her or snap. Meet her halfway, start a conversation, don’t be afraid to ask about the jewels. Where did Granny get those? Why is she living so modestly if she’s rich? Word by word you will find out that Granny’s life is full of unbelievable adventures, and she is ready to include you too.

The central message of this play is to seek for adventures in places that seem completely ordinary. Whether we like it or not, as children we often associate our family members with a particular function – like, mom gets to choose the best clothes for us, dad is a great cook, elder brother just asks to be annoyed and so on. We encourage children to have a sincere conversation with the loved ones and to see what lies beneath the frown and responsibilities of the grown-up.

Creative team

Director:
Edgars Niklasons
Stage designer:
Sintija Jekabsone
Puppet and costume designer:
Evita Beta
Assistant director in puppetry:
Santa Didžus
Choreographer:
Alise Putnina
Composer:
Kaspars Niklasons
Edgars Niklasons
Vocal teacher:
Annija Putnina
Lights artist:
Gvido Abolins
Video artist:
Emils Alps

Video

Latvijas Leļļu teātrī ielauzīsies “Gangsteromīte”
MIĶELIS ŽIDEĻŪNS un viņa omīte
MATĪSS MILLERS un viņa omīte
ELĪNA BOJARKINA un viņas omīte
BAIBA VANAGA un viņas omīte
ANRIJS SIRMAIS un viņa omīte

Comments

Lūcija ar mammu

Lūcija 9 gadi: Man ļoti patika, ka Bens saprata -visiem cilvēkiem mēdz būt savi noslēpumi, pat omītēm. Pirms tam biju lasījusi arī grāmatu. Mamma: Esmu absolūtā sajūsmā, patika viss - izrādes sižets (par īstajām vērtībām un patiesiem dārgumiem), dinamiskā mūzika (kas tā vien vilināja plaudēt līdzi), scenogrāfija (perfekti nostrādāts), aktieri (tik labi savās lomās). Iesaku šo izrādi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Inga

Interesanta izrāde gan man kā pieaugušam, gan bērnam (8 gadi). Aizraujošs humoristisks stāsts. Pieaugušie vienlaicīgi var sajust arī vieglas skumju notis. Stilīgi tehniskie risinājumi un dekorācijas, kas piesaista papildus interesi. Ļoti patika!

Kristine

Ar gandarījumu vēroju, cik bērni bija aizrauti ar izrādi -septiņgadnieks un četrgadnieks nenovērsa ne aci. Un godigi sakot, reti, kad tik labi esmu izsmējusies teātrī. Liels paldies!Ļoti patika skatuves noformējums! Noteikti iesaku :)

Anna K

Lieliska izrāde! Gan bērniem, gan omītei ļoti ļoti patika! Visu vakaru stāstija cik jautri gāja. Noteikti iesaku!

Linda

Lieliska jautra, blenu un piedzivojumu pielna izrāde bērniem un pieaugušajiem. Neierastas lielās lelles, skatuves noformejums, mūzika un telojums. Berni ar interesi veroja. Paldies aktieriem un komandai.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.