Jens Sigsgors

Palle viens pats pasaulē

6+LV
1h 15min  / 2 cēlieni
Mazā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 19.02.2011.

No rīta pamodies, Palle atklāj, ka ir palicis viens pats. Neviena cita bez Palles uz šīs pasaules vairs nav, un piepildās ikviena bērna sapnis - viņš var darīt, dabūt un pagaršot visu, ko vien grib, neviens netraucē piepildīt katru viņa vēlmi. Šis piedzīvojums dod iespēju ne tikai izmēģināt trakas idejas, ko māmiņa un tētis nekad neatļautu, bet arī atklāt to, kas mūsu dzīvē ir visdārgākais.

Izrāde "Palle viens pats pasaulē" ir veidota pēc Jena Sigsgora grāmatas, kas ir kļuvusi par bērnu literatūras klasiku, tieši un interesanti runājot par vēlmēm, kas kopīgas gan bērniem, gan pieaugušiem. Izrāde runā gan par to, kā būtu, ja šī vēlme piepildītos, gan vientulības un tukšuma sajūtu, kas to pavada. Darbība notiek Rīgas centrā, kurā nav sastopams neviens cilvēks - šādu Rīgu reti kurš ir redzējis. Bet Palle nokļūst tieši tādā, ļaujot vaļu visām iegribām un fantāziju piepildīšanai.

Radošā komanda

Režisors:
Valters Sīlis
Mākslinieks:
Uģis Bērziņš

Atsauksmes

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.