Hanss Kristians Andersens

Meitene ar sērkociņiem

4+LV
45min
Mazā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 17.12.2011.

H.K.Andersens ir viens no izcilākajiem pasaku autoriem, kura daiļrade neatstāj vienaldzīgas jau daudzas paaudzes. Viņa pasakas caurauž sirsnība, gudrība, cilvēka iekšējais skaistums, kā arī skaudrs realitātes atspoguļojums. Pasaka par mazo sērkociņu pārdevēju ir viena no trausli poētiskākajām un sirsnīgākajām Andersena pasakām. Tā raisa cilvēcisku līdzpārdzīvojumu un rosina būt iejūtīgākiem un uzmanīgākiem pret apkārtējo pasauli.

Pasakas un arī izrādes darbība risinās Ziemassvētku laikā. Izrādē tiek iesaistīti arī skatītāji, kuriem dota iespēja mainīt notikumu gaitu. 

Izrāde "Meitene ar sērkociņiem" aicina ikvienu skatītāju saglabāt savu Ziemassvētku sapni, kurā valda sirsnība, draudzība, izpalīdzība un atvērtība vēl ilgi, ilgi, ilgi... 

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Scenogrāfs:
Uģis Bērziņš
Animatore:
Dita Lesiņa
Komponists:
Marts Kristians Kalniņš

Atsauksmes

Agnese

Ļoti smalka, skumji skaista izrāde gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tāda, kas liek sirdij sūrstēt un asarām līt. (Kad mums abiem ar dēlu (5 gadi) prasīja, vai patika izrāde, reizē pateicām - ĻOTI.) Sirsnīgs paldies visai radošajai komandai! Un mierīgi priecīgus Ziemassvētkus!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.