Rainis

Lellīte Lolīte

2+LV
1h   / 2 cēlieni
Mazā zāle

Par izrādi

Dramatizējums: V. Blūzmas skatuves versija
Pirmizrāde: 25.04.2010.

Kad es biju maza, vecmāmiņa man lasīja priekšā Raiņa "Lellīti Lolīti". Kad izaugu liela, man mamma manai meitai lasīja "Lellīti Lolīti". Nu es esmu vecmāmiņa, un man joprojām plauktā stāv "Lellīte Lolīte".

Vienmēr meitenes ir kārojušas skaistas lelles mirdzošām acīm, puikas smalkus auto spožiem lukturiem. Leļļu un mašīnu mode mainās, bet pieredze, ko gūstam rotaļājoties, paliek. Raiņa dzejas cikls, papildināts ar Arvīda Žilinska bērniem rakstītajām dziesmām Raimonda Petrauska apdarē, izrādē "Lellīte Lolīte" stāsta par būtisko visos laikos un paaudzēs - mīlestību, draudzību, izpalīdzību, attiecībām, darba tikumu, izpratni par mākslu, mūziku, norisēm dabā...

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Arvīds Žilinskis
Aranžētājs:
Raimonds Petrauskis

Lomās

Vecmāmiņa, Mamma, Meita:
Dace Vītola

Video

Lellīte Lolīte

Atsauksmes

Anda

Fantastiska izrāde! Patika gan man, gan manai mazajai divgadniecei. Tagad vairāk kā mēnesi katru vakaru klausāmies izrādes disku, un skaitām pantiņus. Aktrises darbs, mūzika, vienkāršā scenogrāfija - viss kopā izcili. Piekrītu Dacei - izrāde ir maiga, liega, apņem kā silta sega.

Dace

Brīnišķīga izrādei mazajiem bērniem, kas modina maiguma un mīļuma jūtas kā lielajiem tā mazajiem.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.