Vilis Plūdonis

Rūķīši un Mežavecis

3+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Lielā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 30.11.2001.

Plūdoņa poētiskais darbs "Rūķīši un Mežavecis" un citi bērnu dzejoļi ir kļuvuši par pamatu izrādei, kas stāsta par meža iemītnieku ziemas priekiem un bēdām, bargo Mežaveci un jautrajiem rūķiem. Skatītāju acīm atklājas meža noslēpumainā pasaule. Skaņu un krāsu mijā atdzīvojas apsnigušās egles un pauguri, no dažāda lieluma sniega bumbām kā uz burvju mājienu izritinās rūķu cepures, rociņas, kājiņas un paši rūķi. Trīs kustīgi, dzīvespriecīgi Meža gari rūpējas par notiekošo šajā fantāzijas pasaulē, lai sirds pildītos ar klusumu, mieru un gaišu prieku.

 

Izrādes muzikālo noformējumu veido populāras, bērniem labi zināmas dziesmiņas, kuras mazie skatītāji var dziedāt kopā ar izrādes varoņiem. 

 

 

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Valdis Zilveris

Lomās

Loma:
Audra Pētersone
Loma:
Dace Vītola

Atsauksmes

Dzintra

Vienkārši dievīga izrāde. Šo izrādi es pieaudzis cilvēks skatītos vēl un vēl.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.