Kārlis Vērdiņš

Dilles tante

4+LV
1h 15min  / 2 cēlieni
Mazā zāle
12,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Edgara Kaufelda skatuves versija
Pirmizrāde: 11.10.2020.

Dilles tante nav parasta tante. Viņa sevi uzskata par lielisku dzejnieci, bet diemžēl viņas talantu neviens nenovērtē. Dilles tante burtiski katru dienu raujas rakstīt un rakstīt jaunus pantus. Galu galā pantu ir sakrājies daudz, un viņa neatlaidīgi cenšas kādu aplaimot ar savu brīnumaino daiļradi, bet nevienam viņas miesta iedzīvotājam nez kādēļ viņas panti nepatīk. Vēl trakāk. Viņi izvairās no Dilles tantes, ignorē, dzen viņu prom, pat izsauc policiju. Vai šis stāsts beigsies tik bēdīgi? Vai tiešām neviens viņas pantus pat neizlasīs? Vai Dilles tantes radošās izpausmes paliks nenovērtētas?

Radošā komanda

Režisors:
Edgars Kaufelds
Māksliniece:
Rebeka Lukošus
Scenogrāfs:
Kristaps Kramiņš
Komponists:
Jēkabs Nīmanis
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons

Lomās

Video

Latvijas Leļļu teātra izrāde DILLES TANTE
Dilles tante. Rainis. Kārlis Vērdiņš. Latvijas Leļļu teātris.

Atsauksmes

ieva

Ļoti jauka un sirsnīga izrāde. Kārļa Vērdiņa dzeja ir gan ironiska, gan sociāli trāpīga, gan reizē ļoti mīļa un iejūtīga. Izrādē bija interesanti gan man kā mammai, gan bērniem vecumā 5 - 10 gadi.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.