Publikāciju pašreiz nav
Dillīte03.06.2019.
IZCILA izrāde! Loti patika, to bija aizrautīgi vērot gan bērniem, gan pieaugušajiem! Paldies Leļļu teātrim par iespēju redzēt tik oriģināli veidotu izrādi. Radošajai komandai BRAVO!!!
irnio05.06.2019.
Vienreizējs ceļojums gaismā, krāsā un skaņā! Maģiski, piepildīti un skaisti! Bērni vienkārši spiedz no sajūsmas! Interaktīvi, gudri un pārliecinoši! Labākais, kas līdz šim redzēts Leļļu teātrī!
mamma14.06.2019.
Mūsdienīga un ļoti aizraujoša izrāde! Bērni sajūsmā! Liels paldies komandai par smaidu bērnu sejiņās un mirdzumu acīs!!! P.S. man kā pieaugušajam arī ļoti patika!
BRIGITA07.10.2019.
Perfekti! Oriğināli, asprātīgi, priekpilni, skaisti! Kārtējais apliecinājums mūsu Leļļu teātra varēšanai un milzīgajam pārākumam citu(lielo)valsts teātru vidū. Milzīgi paldies no visiem daudzajiem mūsu ğimenes mazajiem un lielajiem teātrmīļiem!
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Ludmila Roziņa (pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem)

Salātlapiņa

Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 4+
Pirmizrāde: 01.06.2019.
Režisors: Viesturs Roziņš
Mākslinieks: Valters Kristbergs
Mūzikas autori: Ritma grupa PERPETUUM RITMICO

Par izrādi

"Salātlapiņa" jeb dragreiss pa matiem 2 daļās

Salātlapiņa ir salātu princese, kura ēd salātu salātus salātu mērcītē, lai viņai izaugtu visgarākie mati pasaulē un viņa iekļūtu Pasaules rekordu grāmatā. Viņa dzīvo tornī un vienīgais veids, kā pie viņas nokļūt, ir viņas neparasti izturīgie mati. Salātlapiņas mati ir maģiski – pa tiem var uzjāt ar zirgu un pat uzbraukt ar mocīti. Taču… kādu dienu pie Salātlapiņas ielavās sēņu princis Kaspars un viņas mazā sirsniņa sāk pukstēt straujāk. Tornis, kas bijis visa Salātlapiņas dzīve, sāk kļūt par šauru.

Radošā komanda ar “black light” teātra paņēmieniem iedzīvina Brāļu Grimmu pasaku, kurā ļoti simboliski saduras tehnoloģiskās burvestības spēks ar Mātes - Dabas spēku. Kurš būs stiprāks – mūsu pierastais Tornis vai tas, kas ir laukā aiz loga – mežs, saule, sūniņas, sēnītes un mellenītes?

Izrāde tika nominēta "Spēlmaņu nakts 2018/2019" balvai kategorijā "Gada izrāde bērniem", izrādes režisors Viesturs Roziņš - kategorijā "Gada režisors", savukārt ritma grupa "Perpetuum Ritmico" - kategorijā "Gada muzikālās partitūras autors".

Brīdinām, ka izrāde daļēji notiek tumsā un UV gaismā.
 

Izrāde tapusi ar uzņēmuma "Silvanols" finansiālu atbalstu

https://lv.silvanols.com/


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >