Margarita Stāraste

Adventures in the Magic Wood

3+LV
1h 20min  / Act 2
Main hall
12.00 - 20.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 22.03.2015.

Over the hills, across the green meadows and winding rivers the mighty forest stretches silently. There birches stand proud and silver aspen tree leaves flaunt in the breeze; tall fir-trees reach into the sky and majestic oaks are spreading their branches like green giants. Welcome to the Magic Wood! There in the woods, in a tiny Fern Village, fairies and dwarfs are passing their days happily till the day, when the Evil Witch and her helpers-polecats- find their new home in the wood and settle down in the thicket - the Spooky Dark Forest. And it doesn`t take long before the evil and villainous deeds follow.

The fairytale “Kas notiek Dižmežā” by Margarita Stāraste is adapted into a lively puppet show-musical featuring the writer`s charming original illustrations. 

A digital version of the show is available

Duration of the performance: 1h 20min

The price: 15 €

Buy

Creative team

Stage director:
Maris Koristins
Stage, puppet designer:
Anita Znutiņa-Šēve
Composer:
Silvestrs Zemgals
Texts of songs:
Daina Strelēvica

Video

Kas notiek Dižmežā?
Leļļu teātrī - „Kas notiek Dižmežā?”

Comments

Annija

Uz šo izrādi bijām jau pirms kāda laika, tā bija mūsu pirmā pēc teātra rekonstrukcijas, bet joprojām silta sajūta, to atceroties. Smaidīju visu izrādes laiku, kāds prieks bija redzēt to pašai un tieši ar to iepazīstināt meitu ar Leļļu teātri atjaunotajā ēkā. Tik daudz sirsnīguma, sākot no lellēm, beidzot ar dziesmām un aktierspēli. Viennozīmīgi iesakām, sasildīs visus!

Anna

Cik skaista, koša, krāsaina un mīļa izrāde! Jā, bija daži baisi momenti... kā jau grāmatā... bet tomēr mans 3-gadnieks braši turējās (lai gan zālē bija daži bērniņi, kas raudāja). Tomēr ši izrāde bija lieliska!!!!

Līga

Paldies! Skaista, koša, interesanta un aizraujoša izrāde. 4 gadi puikam, patika, lai arī nedaudz sabijās, bet viņam tas pat patika :-D Bailīgiem, mazākiem bērniem var būt pa skaļu un sabīties. Bet tā super izrāde.

Līga

Meitai (6 gadi) izrāde patika. Zālē neviens bērns neraudāja, tieši otrādi - daži bērni, ieraugot raganu, sāka smieties:) Piekrītu, ka izrāde nav domāta pavisam maziem bērniem, bet lielajiem bērniem tumsa, dūmi un mošķīši varētu būt ļoti interesanti:))

Vineta

Piekrītu, ka īsta šausmene, izrāde vairāk bija šausmīga nekā mīlīga. Bērnam pēc 3gadiem bija vairāk bail nekā priecīgi, un pēc tam visu vakaru man stāstīja, cik ļoti baidījies no raganas un mošķiem. Neieteiktu bērniem 3+ bet gan varbūt 5+ bet tad arī, ja zinātu, ka tik briesmīga, tomēr neietu.

Agnese

Nu ísta šausmeníte, mazáká 2.5 gadini saka ka bail, bérni mazie raud zálé.Arí mani traucéja skaļá múzika un várdus bija loti grúti saprast,lieláká izrádes daļa paiet tumsá un atstája drúmu iespaidu.Vecákajai meitinai 4 gadi gan patika. Savukárt mazáká izejot ará nobļávás:"Yeee beidzás,ejam májás!!!:))

AINA

Paldies par izrādi, bet diemžēl jāsaka, ka izrāde nepatika ne man, ne meitiņai 3.5 g. Ja pēc "Slavenā pīlēna Tima" meitiņa vēl ilgi atdarināja varoņus, tad te pat nepieminēja nevienu tēlu. Mani pašu nepameta sajūta, ka dziesmas tika atskaņotas zem fonogrammas, vārdus bieži nevarēja atšķirt un saprast, jo dārdēja mūzika visā skaļumā, kā arī puse no izrādes bija ļoti drūma un tumša - darbība norisinājās mošķu mežā. Es personīgi biju vīlusies, meita domāju arī. Ar cieņu,

Kristīne

Piekrītu, ka skaisti tēli, taču mazākajiem izrāde ir pārāk biedējoša - tieši tā - skaļa mūzika, tumsa, mūzika kā no šausmu filmas - man pašai bija bail un mana 6gadniece arī spiedās man klāt... un pozitīvā atkal pārāk maz - procentuāli vairāk bija raganas un mošķu tēlu, ne tādu pozitīvu kā grāmatā, bet tiešām baisu. Saulītes svētki tikai vienu minūti pašās beigās. Biju pārsteigta, jo parasti Leļļu Teātris sliktos tēlus īpaši mazo bērnu izrādēm cenšas izveidot ne tik baisus. Man jau gribējās izrādes vidū vest bērnus projām, palikām tikai tādēļ lai būtu tās 'laimīgās beigas', lai nav tā, ka atcerās tikai šausmas. Bet...laimīgās beigas bija pārāk īsas, lai paliktu atmiņā. Vispār mazākiem bērniem neiesaku. Ja patīk šausmenes, var iet...

Rute

Jauki Stārastes tēli. Raganai bija kolosāli izdomāts fināla skats ar pārsteiguma pilnu frāzi:) to mēs ar dēlu vēl vairākas reizes atkārtojām un smējāmies, pat paši savu iestudējumu mājās taisījām, lai tikai raganas pazušanu izspēlētu. Bet...gribu teikt, ka mani šoreiz pārsteidza ļoti skaļā un vietām šaušalīgā (ar pavadošo pilnīgu tumsu) mūzika?! gribējās pagriezt klusāk. Grūti saprast tekstu, jo virsū gāžas skaļums. Turklāt domāts taču pavisam mazajiem, no +2 gadi?

Inga

Jauka izrāde, taču manuprāt lielākiem bērniem nekā 3+. Aizmugurē sēdēja puisītis (4 gadi) un dikti raudāja, jo baidījās no raganas un mošķiem, un gribēja tikt prom. Tracis tumsā , ko tie radīja uz skatuves diezgan biedējošs mazajiem. Es teikti vismaz 5+ gadi auditorijai.

Mamma

ĻOti skaista izrāde,superīgas lelles,stāsts aizraujošs un spraigs...manai 4 gadniecei ļoti patika!!!Paldies aktieriem par pozitīvajām emocijām!!

Bērna tētis

Ļoti mīlīgi tēli, smuka mūzika un dejas āpšu izpildījumā, viegli uztverams stāstījums, bet bieži izrādes laikā nepameta sajūta, ka kaut kas pietrūkst... Bet galvenā publika jau tomēr ir mazie skatītāji un tiem kā varēja novērot jau pārsvarā patika un bija brīži, kad visa zāle bija pilnīgi klusu, jo visi cītīgi skatījās.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.