Jaunumi

Izrādei "Zelta zirgs" panākumi leļļu teātra festivālā „ImPuls” Rumānijā!

Izrādei "Zelta zirgs" panākumi laikmetīgā leļļu teātra festivālā „ImPuls” Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē!

Latvijas Leļļu teātri sasnieguši iepriecinoši jaunumi - iestudējums "Zelta zirgs"

Starptautiskajā leļļu teātru festivālā "ImPuls" Bukarestē saņēmusi balvu kā labākā izrāde,

savukārt aktierim Aleksandram Jonovam piešķirts labākā aktiera gods.

14. Starptautiskajā laikmetīgā leļļu teātra festivālā „ImPuls”, kas no 19. līdz 28. novembrim notika Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, piedalījās 27 izrādes no 13 valstīm. Festivāla ietvaros tika sarīkoti 70 leļļu teātra jomai veltīti pasākumi. Leļļu teātra izrāde “Zelta zirgs. Variācijas par Raiņa tēmām” tika rādīta 25. novembrī un īpaši festivālu vajadzībām tā iestudēta angļu valodā.

Izrāde “Zelta zirgs” nesen saņēmusi arī Latvijas teātra kritiķu atzinību – Melnā Prinča lomas atveidotājam aktierim Aleksandram Jonovam 23. novembrī piešķirta "Spēlmaņu nakts 2017/2018" balva kategorijā “Labākais otrā plāna aktieris”, savukārt pati izrāde tika nominēta balvai kategorijā "Gada lielās formas izrāde".

Sirsnīgi sveicam visu izrādes "Zelta zirgs" komandu un īpaši aktieri Aleksandru Jonovu!

 

Foto - Duda Paiva Company

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.