Jaunumi

Latvijas Leļļu teātris 75. sezonu iesāk karaliski!

Latvijas Leļļu teātris 75. sezonu iesāk karaliski!

7. augustā 75. jubilejas sezonu atklāja Latvijas Leļļu teātra kolektīvs. Šoreiz tradicionālais teātra direktora pārsteigums kolēģiem bija vēstures apzināšana – ciemošanās Melngalvju nama pagrabos un greznajās zālēs, kā arī senās mūzikas koncerts.

Sezonas atklāšanas svinīgajā uzrunā teātra direktors Vilnis Beķeris kolektīvam vēlēja radošu sezonu, kā arī vēlreiz pateicās par padarīto, tajā skaitā izceļot arī Leļļu teātrim nebijušā daudzumā – astoņas (!) piešķirtās nominācijas "Spēlmaņu nakts 2017/2018" balvai. Savukārt teātra galvenais režisors Ģirts Šolis aicināja kolektīvu turpināt iesākto un noturēt sasniegtās mākslinieciskās kvalitātes un profesionālisma līmeni.

Gatavojoties 75. jubilejas sezonai, vēl vasaras laikā paveiks liels darbs teātra telpu labiekārtošanā: rūpējoties par skatītāju ērtībām un labāku skatuves redzamību mazajiem skatītājiem, teātra lielajā zālē izbūvēts grīdas paaugstinājums.

2018./2019. gada sezonā Leļļu teātris plāno vismaz 12 jaunus iestudējumus sadarbībā ar tādiem režisoriem kā Viesturs Roziņš, Kārlis Krūmiņš un Edgars Kaufelds. Izrādes iestudēs arī teātra režisori Vija Blūzma un Māris Koristins, savukārt leļļu teātra režisora ampluā debitēs teātra aktieri Arnita Jaunzeme, Rodions Kuzmins-Reizvihs un Aleksandrs Jonovs. Turpinot jauno repertuārpolitikas uzstādījumu, teātra galvenā režisora Ģirta Šoļa vadībā tiks iestudēta arī marionešu izrāde pieaugušajiem “Kazanova”.

Teātris aicina uz pirmajām sezonas izrādēm jau šonedēļ – 11. un 12. augustā. Biļetes uz augusta un septembra izrādēm iegādājamas visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās, kā arī internetā, savukārt oktobra repertuārs tiks izsludināts 15. augustā.

No šīs sezonas Latvijas Leļļu teātra jaunumiem sekot var arī Instagram!

https://www.instagram.com/lelluteatris/

esam arī https://www.facebook.com/lelluteatris/

un teātra mājas lapā - http://www.lelluteatris.lv/lv/

 

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.