Jaunumi

Aicinām apmeklēt Leļļu teātra Ziemassvētku izrādes!

Jau no 6. decembra Leļļu teātra repertuārā iekļautas dažādas Ziemassvētku noskaņu raisošas izrādes, to skaitā pie skatītājiem atgriezīsies H. K. Andersena sirsnīgā pasaka “Meitene ar sērkociņiem”.

Jau no 6. decembra Leļļu teātra repertuārā iekļautas dažādas Ziemassvētku noskaņu raisošas izrādes, to skaitā pie skatītājiem atgriezīsies H. K. Andersena sirsnīgā pasaka “Meitene ar sērkociņiem”. 

Iestudējumu 2011. gadā kopīgi izveidoja režisors Edgars Kaufelds, aktrise Baiba Vanaga, scenogrāfs Uģis Bērziņš, māksliniece Dita Lesiņa un komponists Marts Kristians Kalniņš.

Monoizrādē, kurā stāsts par nabadzīgo sērkociņu tirgotāju tiek izstāstīts ar leļļu un animācijas palīdzību, svarīga loma piešķirta gan stāsta saturam, gan neparastajai formai.

Režisors norāda, ka šajā izrādē skatītāji nav pasīvi vērotāji lielā pasaku meistara stāstam, bet gan paši var izvērtēt notiekošo un izlemt, kā rīkoties izrādes varoņiem.

Ziemassvētku laikā Leļļu teātrī tiks rādītas arī citas ziemas cikla izrādes – "Ezītis un egle", "Sniega karaliene", "Ziemas pasaka", “Saulīte un sniega cilvēciņi”, "Sniegbaltītes skola" un "Sarkanie zābaciņi", kuru sižetos atspoguļojas gan Ziemassvētku laika cerības un prieks, gan pārdomas par tik nozīmīgām tēmām kā sirds siltums, labestība, mīlestība pret tuvāko, un dāsnums. Neiztrūkstoši decembrī bērnus priecēs arī Pifs, Kentervilas spoks, Neglītais pīlēns, jautrie alfabēta skaitītāji un citu Leļļu teātra izrāžu varoņi.

 Ziemassvētku repertuārā tiek rādītas izrādes gan latviešu, gan krievu valodā. No 18. līdz 31. decembrim pirms Lielās zāles izrādēm un to starpbrīžos ar spēlēm un rotaļām pie bērniem viesosies arī Ziemassvētku vecītis. 

Atpakaļ

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.