Vladimirs Sutejevs

Viena maza turku pupa

2+LV
1h 10min  / 2 cēlieni
Mazā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 24.09.2005.

Zem sēnītes paslēpās vesels bars- skudriņa, zvirbulēns, pelīte un zaķis. Dīvaini, bet vietas pietika visiem. Pat zaķs no lapsas paslēpās! Kā tad tā? Uzmanīgi klausies dziesmiņu un sapratīsi.

Vēl interesantāks ir stāsts par ābelīti. Skrēja zaķis pa mežu un piepeši ieraudzīja ābeli, bet tās galotnē - vienu pašu ābolu. Uzlēkt nespēj. Nācās vārnai lūgt palīdzību, bet tā ābolu izlaida no knābja! Aizripoja un iekrita ābols pelītes alā...un tad nu sākās strīds.

Vēl izrādē dzirdēsi stāstu  par kucēnu, kurš uzzināja - kurš teica ņau un neļāva tam aizmigt!

„Viena maza turku pupa" no izrāžu cikla „Pasaka pasaciņa” domāts pašiem mazākajiem Latvijas Leļļu teātra skatītājiem (2-3gadi), jo tieši tik mazus bērnus vecāki jau vēlas iepazīstināt ar teātra mākslu un uzvedības kultūru. Izrādes pamatā izmantoti trīs Vladimira Sutejeva stāsti  „Kas teica ņau?”, „Zem sēnītes” un „Ābolītis”, kas rosinājuši režisori Viju Blūzmu veidot savu skatuves variantu.

IZRĀDE SAŅĒMUSI "SPĒLMAŅU NAKTS 2005/2006" BALVU KATEGORIJĀ "LABĀKĀ GADA IZRĀDE BĒRNIEM" 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Scenogrāfs:
Pāvils Šenhofs
Komponists:
Ungars Savickis

Lomās

Meitene:
Audra Pētersone
Stāstnieks:
Pēteris Šogolovs

Atsauksmes

Sandra

Laba tieši kā pati pirmā teātra izrāde, kuru apmeklēt! Ļoti piemērota divgadniekiem.

Vārds

Iesaku apmeklēt. Patika visai ģimenei, īpaši pašam mazākajam 2gadniekam. Vēl atceras un pupu piemin vairākus mēnešus pēc noskatīšanās. Sajūsma!!!

Jolanta

Izrāde tiešām ir laba, lai pirmo reizi ietu ar bērniem uz teātri. Aktieri ir apbrīnojami pacietīgi un loti atraktīvi. Bērniem saprotamā veidā izrādes laikā tie tiek iepazīstināti ar skatuvi, dekorācijām un uzvedības noteikumiem teātrī. Šī izrāde patikā gan divgadniekam, gan piecgadniecei, bet mammai gandarījums par bērniem, kuri izrādi ar interesi noskatījās no sākuma līdz beigām! Paldies!

Līga

Manai divus gadus vecai meitiņai ļoti patika šī izrāde. Pirmā viņas dzīvē - spiedza no laimes:)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.