Aleksandrs Puškins

Pasaka par zelta zivtiņu

4+RU
45min  / 1 cēliens
Mazā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 09.11.2002.

Pasaka par zelta zivtiņu sastopama daudzās pasaules kultūrās - šveiciešu, flāmu, turku, franču, horvātu, japāņu, tālo austrumu, kā arī latviešu folklorā.

Pirms vairāk kā simts gadiem "Pasaku par zelta zivtiņu" sarakstījis arī Aleksandrs Puškins. Tā ietilpst ciklā "Burvju pasakas" un ir tulkota 109 valodās.

Pasaka vēl šodien nav zaudējusi aktualitāti. Atšķirībā no tautas pasakām, kur zvejnieka sieva vienkārši tiek sodīta par savu alkatību, dzejnieks pārdomā cilvēka būtību, viņa spēju pieņemt Dieva doto ar pateicību, bez alkatības un dusmām.

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Scenogrāfe:
Ilze Vītoliņa
Skulptore:
Marga Austruma

Lomās

Zelta zivtiņa, Vecenīte:
Jūlija Meščerjakova
Vecītis:
Aleksandrs Jonovs
Lilija Sūna

Atsauksmes

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.