Margarita Stāraste

Rūķis - sveču lējējs

3+LV
1h
Lielā zāle

Par izrādi

Pirmizrāde: 10.12.2011.

Šis ir īpašs ziemas stāsts, kas atgādina, ka Ziemassvētki nav tikai dāvanu pirkšanas un saiņošanas laiks, bet gan brīdis, kurā rast iespēju būt sirsnīgākiem, atvērtākiem un cilvēciskākiem.

 

Divi sniegavīri, kuri vēl nekad nav svinējuši Ziemassvētkus, meklē draugus, kas ļautu kopā ar sevi piedzīvot šīs nakts brīnumu. Taču izrādās, ka katram meža iemītniekam ir savas tradīcijas svētku gatavošanā un svinēšanā, un svešiniekiem tajās nav vietas. Vienīgi Rūķis, sveču lējējs, ir ar mieru palīdzēt noskumušajiem sniegavīriem un atklāt, ka baltās Ziemassvētku svecītes iedegas tikai tajās mājās, kurās nemājo vienaldzība un savtīgums. Jo vienīgi dalīts prieks ir īsts prieks.

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Ungars Savickis
Dziesmu tekstu autore:
Daina Strelēvica

Atsauksmes

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.