Brāļi Grimmi

Sniegbaltīte un septiņi rūķīši

4+RU
1h 30min  / 2 cēlieni
Lielā zāle

Par izrādi

Dramatizējums: Hari Vassars
Pirmizrāde: 07.10.1996.

Kurš gan nepazīst mazo, čaklo princesīti, kuru ļaunā pamāte burve padara par kalponi? Izrādē visi labi zināmie varoņi un notikumi atdzīvojas vēlreiz. Vēlreiz ļaunā ķēniņiene no burvju spoguļa uzzina, ka Sniegbaltīte ir skaistāka par viņu, vēlreiz mednieks aizved Sniegbaltīti uz mežu, kur tā rod patvērumu septiņu rūķīšu namiņā, vēlreiz pamāte mēģina nodarīt Sniegbaltītei ļaunu, lai pati kļūtu par visskaistāko, un atkal mīlestība pārvar visus šķēršļus, bet ļaunprātība saņem pelnīto sodu.

Radošā komanda

Režisors:
Valdis Pavlovskis, Māris Koristins
Scenogrāfs:
Pāvils Šenhofs
Skulptore:
Marga Austruma
Dziesmu teksti:
Ļevs Birmanis

Lomās

Karaliene:
Olga Larina
Sniegbaltīte:
Lilija Sūna
Princis:
Aleksandrs Jonovs
Loma:
Jurijs Luniks
Loma:
Vladimirs Grigorjevs
Loma:
Vladimirs Svoboda
Loma:
Jūlija Meščerjakova
Loma:
Nadežda Bahvalova

Atsauksmes

Людмила

Бесподобный волшебный спектакль! Красивые куклы, сказочные декорации. Превращение королевы в старуху на долго оставили впечатление реального волшебства на сцене. Спектакль достаточно продолжительный, что позволило наслаждаться представлением и полностью погрузиться в атмосферу сказки. Ходили на спектакль 2 раза в 4 и 6 лет. Оба раза сыну очень понравилось.

Jelena

Замечательный спектакль. Очень красивые куклы, прекрасная музыка. Иногда жутковато, когда королева превращалась в старуху и когда она разговаривала со своим зеркалом. Рекомендую брать билеты по дальше. Мы сидели на первом ряду надо было иногда запрокидывать голову, т.к. некоторые сцены высоко. Дочке 4 года и мне очень понравилось. СПАСИБО !!!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.