Druvis Anusāns

Druvis, lai arī dzimis Varakļānos, ir madonietis. Būdams ar muzikālu talantu apveltīts, jau no bērnības apguva stīgu instrumentu spēli J. Norviļa Madonas mūzikas skolā. Pēc vidusskolas ceļi veda uz Rīgas Pedagoģijas un izglītības akadēmiju, kur iegūstot deju un ritmikas skolotāja kvalifikācijtu, pavēra durvis skatuvei - Druvis ilggadīgi dejoja Tautas deju ansamblī "Teiksma". Šobrīd viņš ir pedagogs bērnu deju kolektīvā "Teiksmiņa" un LU deju folkloras kopā "Dandari". Druvim vienmēr ir bijusi interese izmēģināt kaut ko jaunu, kas arī atveda viņu uz Latvijas Leļļu teātri, kur, uzsākot darbu skatuves meistara amatā, ticis pamanīts savas muzikalitātes un dejas mīlestības dēļ. Druvim tika dota iespēja izmēģināt leļļu teātra skatuvi aktiera lomā, spēlējot galveno lomu nīderlandiešu režisora Dudas Paivas izrādē "Zelta zirgs". Druvja moto: Ņem no dzīves visu, ko tā dod. 

Ar Latvijas Leļļu teātri saistīts kopš 2013. gada.

Repertuāra izrādes

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.