Daina Strelēvica (pēc M. Timmas stāsta motīviem)

Sidraba egle

2+LV
1h   / 2 cēlieni
Mazā zāle
16,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: Daina Strelēvica
Pirmizrāde: 08.12.2018.

Ziemassvētki ir īpašs laiks katrā mājā un, kā izrādās, arī mežā... "Ik gadus laumiņas apstaigāja mežu un Ziemassvētku vakarā izvēlējās vienu egli. To viņas noklāja ar vizuļiem un eņģeļa matiem tā, ka egle visa laistījās kā sidrabā", raksta Mirdza Timma savā sirsnīgajā stāstā "Sidraba egle". Svētku laika notikumus un savdabīgo eglīšu skaistumkonkursu iestudējusi teātra aktrise Arnita Jaunzeme, kurai šī Ziemassvētku izrāde bija debija leļļu teātra režijā.

Režisore stāsta: "Sidraba egle" ir muzikāls notikums, kurā piedalās vāverēni, putniņi, zaķis, vilks, laumiņa, rūķi un "dzīvas" eglītes. Kura no eglēm šogad iegūs godpilno Sidraba egles titulu? Nāc, skaties izrādi un Tu visu uzzināsi..."

 

Radošā komanda

Režisore:
Arnita Jaunzeme
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Imants Paura
Mūzikas aranžētājs:
Silvestrs Zemgals
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons
Dziesmu teksti:
Daina Strelēvica

Video

SIDRABA EGLE - izrādes tīzeris
Izrāde "Sidraba egle" Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Daina

Sirsnīgi jauks ceļojums mežā, meklējot eglīti, kura pelnījusi sidraba rotas. Biju kopā ar divgadnieku un četrgadnieku. Visiem patika atraktīvie zvēriņi. Pat parasti dusmīgais vilks nebija ļauns. Ļoti piemērota izrāde arī pašiem mazākajiem, jo īpaši Ziemassvētku laikā. Paldies aktieriem un izrādes veidotājiem.

Inta

Jauka un sirsnīga izrāde. Puikam 3,5 gadi patika un skatījās ar lielu interesi. Ar nelielu humora pieskaņu. :) Patika gan bērniem, gan pieaugušajiem (dažbrīd tēti pēdējās rindās smējās skaļāk par bērniem).

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

A. Lesīte. "Sidraba egle"- leļļu teātris pašiem mazākajiem. // Kultūras ziņas. Latvijas televīzija, 10.12.2018

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.