Kraukšķītis Olga Larina
Sniegbaltīte, Sniģe Lilija Sūna
Rūķis, Lapsēns, Žagata Nadežda Bahvalova
Sniģis, Salatētis Aleksandrs Jonovs
Rūķis, Sunītis Jūlija Meščerjakova
Rūķis, Lācis, Lapsēns Deniss Martinjaks

Publikāciju pašreiz nav
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Margarita Stāraste

Зимняя сказка

Ziemas pasaka (Pasaka par Kraukšķīti)
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 1:20, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Pirmizrāde: 18.12.2003.
Režisors: Hermanis Paukšs
Scenogrāfs : Jānis Jansons
Komponists: Roberts Ūdris

Par izrādi

Ar Margaritas Stārastes ilustrētajām pasakām uzaugušas un vēl joprojām aug arvien jaunas paaudzes. Stāstījuma un zīmējuma vienotība mīļumā, cilvēka un dabas vienotība, senu motīvu un šodienas dzīves parādību vienotība – tas viss tik dziļi iespiežas mazā cilvēka atmiņā, ka to vairs nav iespējams aizmirst pat vecumā. Margaritas Stārastes pasakas ir kā tilts, uz kura satiekoties, mēs saprotamies gan ar saviem bērniem, gan vecākiem.

Hermanis Paukšs: "Veidojot "Ziemas pasakas" scenāriju, centos nenodarīt pāri rakstnieces stāstījuma savdabībai, nemainot tajā vairāk, cik galēji nepieciešams tā pielāgošanai skatuves prasībām, un šķiet, ka tas man ir izdevies. Tāpat mākslinieks Jānis Jansons gandrīz nemainītus saglabāja personāžu tēlus lellēs un, veidojot dekorācijas, raudzījās, lai skatuves ietērps atbilstu Margaritas Stārastes "burtam un garam".

"Ziemas pasaka" papildināta ar Roberta Ūdra mūziku un dziesmām, kuru melodijas ir tikpat viegli uztveramas kā Margaritas Stārastes stāstījums un vēl ilgi paliek atmiņā kā "dungojamās dziesmiņas".


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >