No publications added
Bērna tētis23.03.2015.
Ļoti mīlīgi tēli, smuka mūzika un dejas āpšu izpildījumā, viegli uztverams stāstījums, bet bieži izrādes laikā nepameta sajūta, ka kaut kas pietrūkst... Bet galvenā publika jau tomēr ir mazie skatītāji un tiem kā varēja novērot jau pārsvarā patika un bija brīži, kad visa zāle bija pilnīgi klusu, jo visi cītīgi skatījās.
Mamma28.08.2015.
ĻOti skaista izrāde,superīgas lelles,stāsts aizraujošs un spraigs...manai 4 gadniecei ļoti patika!!!Paldies aktieriem par pozitīvajām emocijām!!
Inga10.10.2016.
Jauka izrāde, taču manuprāt lielākiem bērniem nekā 3+. Aizmugurē sēdēja puisītis (4 gadi) un dikti raudāja, jo baidījās no raganas un mošķiem, un gribēja tikt prom. Tracis tumsā , ko tie radīja uz skatuves diezgan biedējošs mazajiem. Es teikti vismaz 5+ gadi auditorijai.
Rute09.11.2015.
Jauki Stārastes tēli. Raganai bija kolosāli izdomāts fināla skats ar pārsteiguma pilnu frāzi:) to mēs ar dēlu vēl vairākas reizes atkārtojām un smējāmies, pat paši savu iestudējumu mājās taisījām, lai tikai raganas pazušanu izspēlētu. Bet...gribu teikt, ka mani šoreiz pārsteidza ļoti skaļā un vietām šaušalīgā (ar pavadošo pilnīgu tumsu) mūzika?! gribējās pagriezt klusāk. Grūti saprast tekstu, jo virsū gāžas skaļums. Turklāt domāts taču pavisam mazajiem, no +2 gadi?
Kristīne10.10.2016.
Piekrītu, ka skaisti tēli, taču mazākajiem izrāde ir pārāk biedējoša - tieši tā - skaļa mūzika, tumsa, mūzika kā no šausmu filmas - man pašai bija bail un mana 6gadniece arī spiedās man klāt... un pozitīvā atkal pārāk maz - procentuāli vairāk bija raganas un mošķu tēlu, ne tādu pozitīvu kā grāmatā, bet tiešām baisu. Saulītes svētki tikai vienu minūti pašās beigās. Biju pārsteigta, jo parasti Leļļu Teātris sliktos tēlus īpaši mazo bērnu izrādēm cenšas izveidot ne tik baisus. Man jau gribējās izrādes vidū vest bērnus projām, palikām tikai tādēļ lai būtu tās 'laimīgās beigas', lai nav tā, ka atcerās tikai šausmas. Bet...laimīgās beigas bija pārāk īsas, lai paliktu atmiņā. Vispār mazākiem bērniem neiesaku. Ja patīk šausmenes, var iet...
AINA12.09.2016.
Paldies par izrādi, bet diemžēl jāsaka, ka izrāde nepatika ne man, ne meitiņai 3.5 g. Ja pēc "Slavenā pīlēna Tima" meitiņa vēl ilgi atdarināja varoņus, tad te pat nepieminēja nevienu tēlu. Mani pašu nepameta sajūta, ka dziesmas tika atskaņotas zem fonogrammas, vārdus bieži nevarēja atšķirt un saprast, jo dārdēja mūzika visā skaļumā, kā arī puse no izrādes bija ļoti drūma un tumša - darbība norisinājās mošķu mežā. Es personīgi biju vīlusies, meita domāju arī. Ar cieņu,
Agnese10.10.2016.
Nu ísta šausmeníte, mazáká 2.5 gadini saka ka bail, bérni mazie raud zálé.Arí mani traucéja skaļá múzika un várdus bija loti grúti saprast,lieláká izrádes daļa paiet tumsá un atstája drúmu iespaidu.Vecákajai meitinai 4 gadi gan patika. Savukárt mazáká izejot ará nobļávás:"Yeee beidzás,ejam májás!!!:))
Vineta31.10.2016.
Piekrītu, ka īsta šausmene, izrāde vairāk bija šausmīga nekā mīlīga. Bērnam pēc 3gadiem bija vairāk bail nekā priecīgi, un pēc tam visu vakaru man stāstīja, cik ļoti baidījies no raganas un mošķiem. Neieteiktu bērniem 3+ bet gan varbūt 5+ bet tad arī, ja zinātu, ka tik briesmīga, tomēr neietu.
Līga18.09.2017.
Meitai (6 gadi) izrāde patika. Zālē neviens bērns neraudāja, tieši otrādi - daži bērni, ieraugot raganu, sāka smieties:) Piekrītu, ka izrāde nav domāta pavisam maziem bērniem, bet lielajiem bērniem tumsa, dūmi un mošķīši varētu būt ļoti interesanti:))
Līga 15.01.2018.
Paldies! Skaista, koša, interesanta un aizraujoša izrāde. 4 gadi puikam, patika, lai arī nedaudz sabijās, bet viņam tas pat patika :-D Bailīgiem, mazākiem bērniem var būt pa skaļu un sabīties. Bet tā super izrāde.
Anna11.02.2020.
Cik skaista, koša, krāsaina un mīļa izrāde! Jā, bija daži baisi momenti... kā jau grāmatā... bet tomēr mans 3-gadnieks braši turējās (lai gan zālē bija daži bērniņi, kas raudāja). Tomēr ši izrāde bija lieliska!!!!
Feedback
Feedback submitted!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Adventures in the Magic Wood

Kas notiek Dižmežā?
Duration: 1:20, 2 cēlieni
Recommended age: 3+
Premiere: 22.03.2015.
Stage director: Māris Koristins
Stage, puppet designer: Anita Znutiņa - Šēve
Composer: Silvestrs Zemgals
Texts of songs: Daina Strelēvica

About performance

Over the hills, across the green meadows and winding rivers the mighty forest stretches silently. There birches stand proud and silver aspen tree leaves flaunt in the breeze; tall fir-trees reach into the sky and majestic oaks are spreading their branches like green giants. Welcome to the Magic Wood! There in the woods, in a tiny Fern Village, fairies and dwarfs are passing their days happily till the day, when the Evil Witch and her helpers-polecats- find their new home in the wood and settle down in the thicket - the Spooky Dark Forest. And it doesn`t take long before the evil and villainous deeds follow.

The fairytale “Kas notiek Dižmežā” by Margarita Stāraste is adapted into a lively puppet show-musical featuring the writer`s charming original illustrations. 


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2021