Sniega puisītis Olga Larina
Sniega meitenīte Jūlija Meščerjakova
Vāvere, Lācēns, Zaķis, Vārna Lilija Sūna

Publikāciju pašreiz nav
Алёна16.04.2018.
Очень милое и доброе представление, отлично подходит для самых маленьких.
Irina06.12.2013.
Bila segodnja na generaljnoj repeticii spektaklja "solnishko i solnechnie chelovechki" - Mne ochenj ponravilosj, sama po sebe istorija ochenj interesnaja, igra akterov - vse zamechateljno! Rebenku toze ponravilosj, vo vremja predstavlenija videla, kak ona ulibalasj, a potom hlopala! heh potom celij denj raskazivala vsem pro to kak snegoviki iskali solnishko :)
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
A.Veselovs

Cолнышко и снежные человечки

Saulīte un sniega cilvēciņi
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Pirmizrāde: 07.12.2013.
Režisors: Māris Koristins
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Valdis Zilveris
Dziesmu teksti: Jeļena Sigova

Par izrādi

Mazuļiem no trīs gadu vecuma domātā izrāde stāsta par diviem sniega cilvēciņiem, kuri nolemj uzmeklēt saulīti. Padzirdējuši, ka līdz ar saules atnākšanu, tūlīt pat izkusīs, sniega cilvēciņi dodas ceļā cauri mežam – viņiem tik ļoti negribas izkust! Ceļā sniega cilvēciņi sastop meža iemītniekus – vāverīti, lācēnu, zaķēnu un kokus, kuriem salā un sniegā klājas ļoti grūti. Sniega cilvēciņi saprot, ka visi pārējie gaida sauli, jo bez tās nevar iztikt, un viņu sniega sirsniņās vēlme aizkavēt saulītes nākšanu pārvēršas – cilvēciņi lūdz veco, gudro vārnu lidot pie saules un aicināt to nākt pēc iespējas ātrāk. Līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem, sniega cilvēciņi sāk kust un drīz vien viņu vietā no zemes izspraucas pirmie pavasara vēstneši – sniegpulkstenītes.

„Sirsnīgā luga par sirds siltumu un iejūtību veidota pēc rumāņu tautas pasakas motīviem. Tās galvenais vēstījums – ja centrēsimies tikai uz sevi, nerēķināsimies ar citiem, iznākums būs skumjš”, stāsta režisors Māris Koristins. 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >