Maijs


23. Maijs Muzeju naktī Leļļu teātrī pabijuši ap 2000 apmeklētāji (VIDEO)
Leļļu teātrim par prieku 18.maija vakars izvērtās visai spraigs, jo Muzeju nakts ietvaros teātrī paviesojās ap 2000 visdažādākā vecuma cilvēki – gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan gados vecāki apmeklētāji.
Lasīt vairāk...
15. Maijs Leļļu teātra PĒDĒJĀ BRĪŽA piedāvājums!
Tikai šodien, 15.maijā, un rīt, 16.maijā, līdz plkst.16.00 iespējams izmantot Leļļu teātra PĒDĒJĀ BRĪŽA piedāvājumu – iegādāties biļeti uz 19.maija izrādi „Pasaka par Rumpelrūķi” tikai par 3 LVL!
Lasīt vairāk...
10. Maijs Sācies skatītāju balsojums par Latvijas Leļļu teātra 2012. / 2013. gada sezonas labākajiem
Lai noskaidrotu, kas 2012./2013. gada sezonā Latvijas Leļļu teātra lielajiem un mazajiem apmeklētājiem šķitis interesantākais, pārsteidzošākais un patīkamākais piedzīvojums un kas šoreiz būtu pelnījis titulu „Leļļu pavēlnieks”, Leļļu teātris turpina pērn aizsākto tradīciju un līdz 9. jūnijam aicina skatītājus balsot par labāko aktrisi, aktieri un izrādi gan latviešu, gan krievu trupā.
Lasīt vairāk...
07. Maijs ŠO PIEKTDIEN, 10.maijā - "Sarkangalvītes" PIRMIZRĀDE!
Brāļu Grimmu pazīstamās pasakas „Sarkangalvīte” jauniestudējums ir īsta intriga, jo mēģinājuma process ar aktieriem Daci Vītolu, Audru Pētersoni un Anriju Sirmo notiek aiz aizvērtām durvīm, vien leļļu darbnīcās čaklo leļļu meistaru rokās pavīdējušas glītas pelēkā toņu gammā ieturētas, lelles – vecmāmiņa, Sarkangalvīte, mednieks – kurām rūpīgi izstrādātas pat vissmalkākās detaļas.
Lasīt vairāk...
07. Maijs Ivars Lūsis Leļļu teātrī veido izrādi jauniešiem. PIRMIZRĀDE 17.maijā!
Režisors Ivars Lūsis kopā ar Leļļu teātra aktieriem patlaban iestudē izrādi jauniešiem no 14 gadu vecuma – Franka Vēdekinda lugu „Pavasara atmoda”, kas pirmizrādi piedzīvos 17.maijā.
Lasīt vairāk...


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >