Lords Saimons de Kentervils, spoks Artūrs Putniņš
Virdžīnija Otisa, sūtņa meita Kristīna Varša
Lukrēcija Otisa, sūtņa sieva Dana Avotiņa-Lāce , Baiba Vanaga
Hairems Otiss, sūtnis Anrijs Sirmais
Dobs un Bobs Otisi, dvīņi Edgars Kaufelds
Amnija, pils ekonome Dace Vītola

Publikāciju pašreiz nav
Vita22.08.2016.
Šodien ar meitām (6 un 3 gadi) apmeklējām šo jauko izrādi - visas esam sajūsmā. Aktieru spēle fantastiska. Ļoti profesionāli iestudēta izrāde. Liels paldies visam kolektīvam par tik fantastisku iestudējumu
Lelde10.10.2016.
Labdien! Iesaku ģimenēm labi pārdomāt, pirms iet uz šo izrādi, jo mēs ar dēlu bijām spiesti iet ārā pirmā cēliena laikā, jo skaņas un ainas bija pārāk biedējošas. Domāju, ka leļļu teātrī šo lugu varēja attainot rotaļīgāk, bez asiņainām rokām un bezgalvainiem spokiem. Ar cieņu, Lelde
Linda23.08.2016.
Ļoti jauka izrāde.Pašā sākumā mazliet nobijāmies no lielā trokšņa.Spoks bija izcils.
Baiba03.01.2017.
Man ir 8 gadi,bija baisi,turējos pie mammas.otrajā cēlienā nemaz nebija bailes,jo sapratu,ka tā ir tikai izrāde.Bet bija diezgan labi.Spoks Kentirvels bija smieklīgs.
Vārds08.05.2017.
Lieliska izrāde. Ļoti patika visiem- gan mūsu piecgadniekiem, gan septiņ-un astoņgadniekiem, gan piecpadsmitgadniecei, gan arī pat sīcim- pusotrgadniekam, par vecākiem vispār nerunājot. Mīlzīgs paldies teātrim!
skatītāja14.05.2018.
Kaut ko pretīgāku sen nebiju redzējusi. Šķiet ka režisore maz ko saprot no tā kas ir dzīvība ,nāve ,pārbīļa radītas veselības problēmas .Joki šķita muļķīgi un ļauni.man bija kauns to skatīties un žēl aktieru kuriem šis seklums bija jāataino.Divas nevērtīgi pavadītas stundas!Piedodiet ,nesapratu!Nožēlojami!
Agnese05.11.2018.
Mums ar dēlu (5 gadi) abiem ļoti patika. Biedējošs ir tikai pats sākums, pārējais asprātīgs un stilīgs. (Domāts arī par pieaugušajiem - atsauces uz zināmām dziesmām, daiļdarbiem, vārdu pārnestās nozīmes.) Spoks lielisks - izraisa simpātijas un līdzjūtību beigās. (Vienīgā, kas mani nepārliecināja, bija mazā meitene Virdžīnija.) Paldies visai radošajai komandai!
Roberts24.01.2020.
Biju jau 3 reizes ļoti patika 23 februārī iešu 4 reizi gaidu jaunas izrādes.
Anna12.02.2020.
Ļoti patika izrāde. Mana māsasmeita (10 g) bija ar mani jau 3.reizi. Meita (6g) arī bija sajūsmā. Viņai patika. Un man arī. izrāde origināla, ļoti atšķiras pēc stila no citām. Patika spoks. Ļoti labi lomu nospēlēja. Ar humoru un ar baiļu piegaršu, kas īstenība nemaz nebija tik baisa. Un ari mīļumu :) Šī izrāde nevar nepatikt! Katrā ziņā vienaldzīgu tā nevienu neatstās!
inara24.02.2020.
SPOKS PATIKA, BET GALIGI NABADZIGA DEKORACIJA, VISS NOTIKA UZ VIENAS SIENAS FONA.Enas nepatika, gribejas redzet dzivus varonus.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Oskars Vailds

Kentervilas spoks

Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 6+
Dramatizētājs: N. Aleksejevas skatuves versija
Pirmizrāde: 05.09.2015.
Režisore: Nadežda Aleksejeva
Mākslinieks: Igors Semjonovs
Komponiste: Tatjana Bobrova
Dziesmu teksti: Daina Strelēvica

Par izrādi

Senā angļu pilī mīt lorda Saimona de Kentervila spoks. Naktīs tas mīl pastaigāties pa pils tumšajiem gaiteņiem, baidīt mājkalpotāju, elsot dūmvadā un izmēģināt savas šausminošākās „lomas”. Viss mainās brīdī, kad pili iegādājas draudzīga amerikāņu ģimene, kas netic spokiem un neplāno pieņemt Anglijas senākās tradīcijas.

Izrāde par savstarpējās izpratnes un mīlestības nozīmi rosinās pārdomas gan bērniem, gan viņu vecākiem. Iestudējuma pamatā ir Oskara Vailda ironiski gotiskais stāsts „Kentervilas spoks”.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >