Eno Raud

Three Jolly Fellows

3+LV
1h 10min  / Act 2
Small hall
18.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 08.10.2017.

At the ice cream kiosk, three strange small men – Muff, Mossbeard and Halfshoe – meet. They feast on ice cream and look at each other curiously. It is the beginning of a friendship that will be stronger than the quarrels, fears and difficulties that these three jolly fellows will have to overcome to restore environmental balance.

Award: The Best Play for ChildrenLatvian annual theatre award Spēlmaņu nakts 2017/2018

 

Creative team

Stage director:
Laura Caupale
Character designer:
Edgars Valters
Puppet designer:
Māra Liniņa
Set designer:
Toms Grīnbergs
Composers:
Pēteris Pāss, Aija Pāsa

Roles are played by

Video

"Naksitrallīši" Latvijas Leļļu teātrī
“Naksitrallīši” - azartisks leļļu vīriņu stāsts par draudzību

Comments

Laura

10/10! Smieklīgi gan bērnam, gan vecākiem. Stilīgi. Interesanti un bez ķērkšanas un absurditātem. Īsas etides tāpēc bērniem nezuda uzmanība un jauka, skaista izrāde. Ļoti iesaku!

Liene

Piecgadniekam brīžiem bija bail, kā arī jau atkal trūka kāds "stāstieks" un morāle izrādes beigās.

Ilze

Koša un interesanta, humora un mīļuma piesātināta izrāde. Patika gan 3 gadniekam, gan 6 gadniekam. Bērni pēc izrādes dalījās pārsomās, ka tad kad izaugs lieli arī dzīvos ar draugiem tādā foršā mašīnā kā Uzrocim

Daina

Ļoti jauka, humora pilna izrāde, stāsta varoņi tik trāpīgi, mums visvairāk patika Ķērpjbārža garā, ogu pilnà bārda!Un brīžiem tik dinamiskas ainas- pakaļdzīšanās kutināja nervus. Un piecgadnieks sev kàdreiz taisīšot tieši tādu busiņu!

Karlis

Ļoti zema līmeņa izrāde. Bērni ir jaciena!

Daina

Jauka izrāde par jaukiem meža dīvainīšiem un viņu darbošanos ap, uz un busiņā. Ļoti labestīga. Mums ar mazmeitu Alisi patika. :)

Antra

Izrādi apmeklējām ar mazmeitiņu, jo ļoti patika kopīgi lasītā grāmata. Luga nelika vilties. Tik neizsmeļamas bija furgoniņa iespējas! Leļļu teātris rullē! Lai spēks tā turpināt!

Dana

Ļoti forša izrāde. Bijām ar meitu, kam 2 gadi un 10 mēn. Nosēdēja bez problēmām visu izrādi. Patika gan bērniem, gan vecākiem. Aktieri burvīgi nospēlēja un skaisti sagatavoti rekvizīti- busiņš un lelles. Ļoti rekomendēju!

Ligita

Mums gan šķita, ka nav trāpīts vecuma grupā. Izrāde jauka, bet daudz teksta, ko grūti uztvert 3+ vecuma grupai. Ieteiktu skatīties bērniem ap 4 gadu vecumu vai pat vairāk. Domāju arī, ka arī puišiem patiktu labāk. Mūsu 3 g 2 mēn meita noskatījās bez īpašām emocijām.

Anna

SUPERĪGA! :)))) Patika gan visām zālē sēdošajām mammām un tētiem, kas smējās līdzi, gan bērniem, kas no sajūsmas sarunājās ar aktieriem, smējās un ķiķināja :) Izrāde pat zālē rada ļoti foršu, draudzīgu un pozitīvu atmosfēru!

Puikas 5 un 8 gadi

Abiem patika izrade. Smieklīga. No varoņiem visvairāk patika autobuss :) :) Paldies

Evija

Top izrāde!Abi ar dēlu (6,5 gadi) smējāmies un dzīvojām naksitrallīšiem līdzi visu izrādes laiku. Aktieru darbs izcils!Dekorācijas un specefekti tieši laikā (ne par daudz, ne par maz).

Oksana Pavlova

Labdien Ļoti gaidām šo izrādi krievu valodā, jo Haksitraļi ir mana bērna dēla mīļāka grāmata. Gribēju pajautāt,vai ir plānos?

Agnese

Manam 5.gadniekam esot paticis līdz ,,zemeslodei,,. Iesim skatīties vēlreiz! :))

Iveta

Kādā bērnu vecuma amplitūdā šī izrāde būtu piemērota, vai arī vecākiem bērniem?

Brigita

Prieks un bauda visām vecuma grupām.

Agnese

Dēls (4.5 gadi) izrādi pat skatījās divas reizes. Tagad gaida turpinājumu.

Džeina

Paldies! Bija super! mans 4 gadnieks bija sajūsmā, smējās pa visu zāli:) Pieaugušie ar smējās!

3.5g.v.bērna tētis un mamma

Brīnišķīga izrāde, bijām izlasījuši grāmatu, izrāde apkopoja labāko. Bija uztverama, mīļa, ar ļoti veiksmīgām kaķu pakaļdzīšanās ainām :)

Viktorija

Ļoti jauka izrāde. Smējās pat pieaugušie. Manam piecgadniekam patika.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.