Ance Muizniece

The Whale’s Song

12+LV
50min  / Act 1
Small hall
16,00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 26.05.2023.

Three most important summers of my life. Cassette tapes, bread with sugar, a secret plan to save the world, a crime and her – feelings that shook my world. It took a long time before I understood the actual impact they had on me. It took a long time to understand that I truly begin with the moment Vendel was formed, the moment when I was twelve. As if I didn’t exist before that.

 

Without realizing it myself, I have always prepared for this concert. Yet “The Whale’s Song” isn’t just a one-song album about everything up to this moment. It is… I can’t even describe properly what it is. Even scientists still disagree on why whales sing: is it to attract a mating partner? To announce miles away that they are in love? Maybe they are just trying to gain attention, to express themselves artistically, to communicate?

 

Maybe whales sing because they can’t not sing

Creative team

Director:
Rudolfs Apse
Stage and costume designer:
Liga Zepa
Composer:
Stanislavs Kulikovs
Light artist:
Uldis Andersons

Roles are played by

Video

“Vaļa dziesma” Leļļu teātrī
VAĻA DZIESMA - izrāde pusaudžiem
Jauna izrāde pusaudžiem - VAĻA DZIESMA
VAĻA DZIESMA - režisors Rūdolfs Apse
VAĻA DZIESMA - dramaturģe Ance Muižniece
Leļļu teātra šis sezonas pēdējais jauniestudējums – “Vaļa dziesma”

Comments

Andrejs

Jūs nenožēlosiet, kad atnāksiet uz šo teātri!

Vēsma

Lieliska par 90-to gadu jauniešiem, izrādē nav lelles, mono izrāde- aktieris orķestris.

Nikola

izjusta un aizraujoša izrāde, ko akcentē meistarīgi veidotas skaņas ar sadzīvē vienkāršiem un ikdienišķiem priekšmetiem! aktiera dzīvīgums un publikas iesaiste, kas liek vēl vairāk būt daļai no stāsta! pēc izrādes bija sajūta, ka laiks ir pavadīts kvalitatīvi un iedvesmojoši! paldies par tiešām skaistu, interesantu un spilgtu izrādi! noteikti iesaku, patiks gan pieaugušajam skatītājam, gan jaunākajiem! iešu vēlreiz arī nākošajā sezonā!;)

Gabriela

Izrāde, kas aizkustināja un piesaistīja ! iespējams tas tāpēc, ka skatuve ir maza, skatītājs ir ļoti tuvu aktierim vai arī, ka aktieris reaģē uz apkārt notiekošo un ir šeit un tagad, nevis pilnīgi citā pasaulē. pats stāsts ir ļoti sirsnīgs, mīlīgs un aizkustinošs. izrādi skatototies, uzreiz var nojaust cik patiesībā liels darbs ir ieguldīts tās tapšanā un kā no šķietami vienkāršiem priekšmetiem, panāktas interesantas skaņas un scenogrāfija. neko pielikt, neko atņemt ! izrāde piesaistīja gan mani un manu draudzeni (18), gan notvēra jaunāko brāli (14). PALDIES

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.