No publications added
agnija10.12.2013.
cau man patik alfabec tapec gribu recet jusu teatri
inita02.01.2014.
Labdien.Doma ir ļoti laba,arī aktieri ir izcili,bet par daudz agresīva izrāde.
agnese17.03.2014.
Labdien, diemžēl nekādi netiekam uz izrādi, jo pirmkārt, vai nu izrāde ir darba dienās,un tā kā neesam no Rīgas, tad nav iespējams atbraukt, otrkārt, tikai pāris reizes mēnesī, un tikai pa darba dienām, un treškārt, visas biļetes tiek izpirktas divus mēnešus uz priekšu, Varbūt vērts padomāt, palaist biežāk, un brīvdienās!
Tētis17.03.2014.
laba izrāde, lai gan dažus burtus bērni noteikti neatpazītu, taču mūzika un lelles to kompensē ar uzviju
Anna14.11.2016.
Meitai (3,5 g.) pusē kļuva nedaudz garlaicīgi, jo, laikam, par smalku tas humors, netiek domiņa līdzi... :) Bet man kā mammai gan baigi patika! Tāpēc teikšu, ka izrāde vairāk lielākiem bērniem, kas saprot un spēj izsekot līdzi tai idejai, un viņu vecākiem :) Mazākiem var kļūt arī garlaicīgi.
Dace22.01.2018.
Nepatika. Ne man, ne bērnam. Likās pat muļķīga un trula. Piedodiet :( No leļļu teātra gaidījām bērnam atbilstošu sižetu - lelles un pozitīvismu. Nevis pieaugušo ķēmošanos, kliegšanu, vienam otra biedēšanu utt. Pirmo reizi bijām leļļu teātrī, un neveiksmīgi :( Izrāde noteikti nav priekš trīsgadniekiem.
3.5g.v.bērna mamma un tētis 03.04.2018.
Izrādi vērtējam uz 6/7. Ideja ok, burtiņi un kustības izteiksmīgas. Anrijs Sirmais - bez iebildumiem. Abas aktrises varēja šķobīties mazāk, no tā neviens nebūtu zaudētājs. No sižeta viedokļa - pārāk daudz pirdienu skaņu, cow&chicken stila leļļu dauzīšanas, laikam režisorei mājās ir hiperaktīvs sešgadnieks ;) un kāpec nebija normāls helikopters un čības pannā? :D Citiem laikam ieteiksim citas izrādes.
Anna12.02.2020.
Biju ar bērniem (3 g un 6 g). Viņiem abiem ļoti patika, īpaši vecākajam, jo zināja no galvas dziesmiņu un dziedāja līdzi. Izrāde iet tādā vienā ritmā - plūstoši līdz ar dziesmu. Līdz ar to īpašu sižetu no tās var negaidīt. Tomēr tā ir muzikālā izrāde un no tāda viedokļa tā ir forša!
Daniel02.12.2013.
когда уже будет на русском? ждем :)
Mama Lena24.11.2014.
А на русском?... Пусть с акцентом, но что-то новое оригинальное. Формат Белоснежки уже видели. Санта справится:)
Feedback
Feedback submitted!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Funny Alphabet

Joka pēc alfabēts
Duration: 1:10, 2 cēlieni
Recommended age: 3+
Premiere: 24.03.2012.
Stage director: Vija Blūzma
Stage, costume, puppet designer: Anita Znutiņa-Šēve
Composer: Renārs Kaupers, Valts Pūce

About performance

Learning the alphabet can be fun actually! Playing with letters and words – simple and enjoyable! This word game brought to children by an artist Indra Sproģe in a wonderful picture book “Funny Alphabet” (“Joka pēc alfabēts”, 2010) is loved not only by kids, but also by our actors, who together with a Director Vija Blūzma felt inspired to play a little and stage a play about a funny alphabet.         

A round apple, which fries slippers for a pear or an eagle, who films a family of snails, and many others are the characters from the book, which come to life on the stage. This special visual-associative manner helps children to learn and memorize the alphabet in a friendly, playful and easy way.

Renārs Kaupers, who has written the song “Funny Alphabet”, entrusted to Valts Pūce, a longtime friend of our Puppet Theatre, to write additional music for the play.   

Our creative team invites children starting from the age of 3 to come and see for themselves that learning alphabet couldn't get more fun than this!


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2021