Ernests Setons-Tompsons

Two Little Savages

5+LV
50min  / Act 1
Small hall

Nearest performances

About the performance

Dramatization: Marta Mazure-Silina
Premiere: 17.03.2023.

If forest, meadow and river walks seem like one of the best things in the world to you, if you love to observe nature for hours and if you have ever wondered what it would be like to become an Indian, you will love this play. This is a story about a man and nature, about independence and growing up and above all – about the power of friendship.

Creative team

Director:
Andris Zelonka
Stage artist:
Paraskeva Deikina
Lighting artist:
Gvido Abolins
Translator:
Tija Petersone

Video

DIVI MAZI MEŽONĒNI
DIVI MAZI MEŽONĒNI - režisors Andris Zeļonka
“Divi mazi mežonēni” – bērnu izrāde par piedzīvojumiem dabā
Pirmizrāde Latvijas Leļļu teātrī – “Divi mazi mežonēni”

Comments

Olafs

Ļoti patika izrādes minimālā scenogrāfija un no dabas materiāliem radītie dzīvnieki. Arī lielās lelles bija ļoti efektīvas. Jauka izrāde par draudzību. Foršs pamudinājums iet mežā un ar saviem bērniem uzspēlēt "indiāņos".

Līva

Kopumā izrāde nepatika, neatbilstoša bērniem, izrāde bez dziļākas domas, kas bērniem kaut ko iemācītu. Izrādē šauj ar loku uz dzīvniekiem, tēmē uz cilvēkiem ar pistoli, izmet izsmēķi: manuprāt nepieņemami bērnu tēatra izrādē. Īsti nebija saprotama izrādes doma.

Benita

Izrāde ļoti patika. Patika bērniem (8 un 10 gadīgiem zēniem). Man tieši patika Gajas lomas atveidotāja, viņa lieliski iejutās meitenes lomā, kas grib būt starp puišiem un vispār ļoti patika, ka tik precīzi spēja visi aktieri būt kā bērni, iesaku šo izrādi! :) Bija jautri, interesanti un kopumā lieliski pavadīts laiks.

Maija

Ar meitu bijām uz izrādi "Divi mazi mežonēni" Kuldīgā. Lieliska izrāde - smieklīga un vienlaikus aizkustinoša. Patika gan man, gan astoņgadīgajai meitai. Paldies par iespēju apmeklēt teātri tuvāk mājām!

Skatītāja

Izrāde patika- puišu tēlojums loti izdevies, bet nepatika Gajas tēlojums Irinas Krastas izpildījumā. Pēc izrādes apjautājos bērnam par to, kā patika izrāde, biju pārsteigta, bērnam arī nepatika Gajas lomas atveidotāja. Tas likās dīvaini, jo saturiski Gaja nebija domāta kā sliktais tēls. Manuprāt, tēlojumus bija pārspīlēts un izskatījās, ka Gajas atveidotāja mēģina būt vīrietis nevis mēģina parādīt savu drosmi un tas savukārt radīja kaut ko samocītu tajā izrādē. Manuprāt, Irina Krasta ir laba aktrise, tikai nepiemērota Gajas lomai.

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.