Cказка спящего дракона

4+LV
50min  / Одно действие
Малый зал

О спектакле

Премьера: 05.02.2011.

Спектакль сделан в оригинальной технике бумажных кукол и рассказывает историю маленького японского мальчика с пальчика, который путешествует по миру для того, чтобы стать великим. Оказывается, что становьясь звездой цирка и зарабатывая много денег, это не удается - величина скрываетса в отношении к миру. Только тогда, когда маленький мальчик понимает огромную ценность дружбы и щедрости, он приобретает истинную - величину сердца.

Творческая команда

Режиссер:
Надежда Алексеева
Художник :
Игорь Семенов
Композитор:
Татьяна Боброва
Перевод:
Дайна Стрелевица

Отзывы

Dace

Paldies par pozitīvajām emocijām! Izrāde ir vienkārši lieliska, ieteicama lielajiem un mazajiem!

Vita

Lieliska izrāde, labākā, ko esmu redzējusi un redzējusi esmu daudz! Arī piecgadniekam patika, kā viņš teica: var ieteikt citiem! Ceru, ka šāda veida izrādes būs vēl un vēl!!!!!

Ainārs

Paldies par jauko izrādi. Mazbērns pēc izrādes bija ļoti jautrā noskaņojumā. Brīžiem liekas, ka pats smējos vairāk kā mazie skatītāji. Varbūt, ka varētu iesaistīt arī mazos skatītājus, kuri piemēram varētu attēlot drūmo šalcošo mežu, kurā dzīvoja noburtie personāži, vai kā citādi ņemt nelielu līdzdalību izrādē.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.