Ханс Кристиан Андерсен

Принцесса на горошине

4+RU
1h 15min  / Два действия
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Драматизация: Сценическая версия В. Блузмы
Премьера: 19.10.2019.

Это было так…

За тридевятью морями, за тридевятью горами жил весьма величественный король, который правил… совсем небольшим королевством. Я писал ему множество длиннющих писем, приглашал короля в гости… но ответ был таким:

Не обижайтесь!

Мы просим простить

За то, что не можем

У вас погостить.

Здесь, во дворце,

Мы следим за процессом,

Смотрим, как принц

Выбирает принцессу.

И с королевской улыбкой, вдвоём

Шлем вам приветы и в гости вас ждём!

 

Король и королева

 

Творческая команда

Режиссер:
Вия Блузма
Художник:
Анита Знутиня-Шеве
Композитор, тексты песен:
Микус Фришфелдс
Видеохудожник:
Инета Сипунова

В ролях

Королева:
Юлия Мещерякова
Принцесса:
Кристина Варша
Король, принц:
Владимир Свобода

Видео

Izrāde "Princese uz zirņa" Latvijas Leļļu teātrī

Отзывы

Arta

Mums ar meitiņu Elīzu ļoti pati izrāde, jo tajā bija gan jautra un skaista mūzika, gan ļoti skaista aktieru saspēle un tērpi. Mana meitiņa pēc izrādes vēl ilgi mājās izspēlēja "savu stāstu" pēc redzētā... un bija priecīga. Mēs tieši vakar domājām, ka vēlētos vēl uz kādām izrādēm aiziet, jo bijām tik pavasarī. Liels paldies par brīnišķīgiem aktieriem un šādu iespēju!

Ingrīda

Uz šo izrādi bijām kopā ar 5 gadīgo meitu. Abas bijām sajūsmā par dekorācijām un skaisto mūziku! Paldies aktieriem un māksliniekiem!

Anna

Oriģināli radīta izrāde. Pērkot biļetes, domāju - nez kā Leļļu teātris ieliks šo īso stāstiņu veselā izrādē. Bet ar pārsteidzošu radošumu un oriģinālu pieeju tas tika izdarīts un, teikšu, lieliski! Tā nebūs tāda klasiskā izrāde, kādu mēs zinām pasaku. Tajā ir ielikts vismaz 50% klāt. Lelles + cilvēki. Oriģinālā pasaka + tas, kas varbūt notika, varbūt ne, bet kas to lai zina... Visumā forši. Vienīgais - nevarētu teikt, ka 4-gadnieki šo izrādi sapratīs. Ta būtu vairāk 6+. Pieaugušajiem būs vissaprotamāk. Manam dēlam (4 g) bija par sarežģītu (lai gan patika tās dejas :)). Meita saprata vairāk. Bet visvairāk patika man! :)

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.