Андрей Усачёв

Умная собачка Соня

3+LV
1h 30min  / Два действия
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Драматизация: Игорь Якимов
Премьера: 10.12.2021

Как это, «быть вежливым»? Зачем учить буквы? Что делать, если ты потерялся? Почему разговаривает телевизор? Эти и другие вопросы мучают маленькую и любопытную собачку Соню, которая живёт в квартире писателя Ивана Ивановича Королёва. Весёлая и озорная Соня всё время попадает в забавные ситуации, а писатель Королёв помогает ей понять окружающий мир. Он учит её здороваться, читать, пользоваться носовым платком и говорит, что надо знать свой домашний адрес. Он пишет для неё «правила хорошего тона». 

Маленькая собачка Соня, как и любой ребёнок, всё время хочет «сделать что-нибудь интересное», а потом начинает думать, как же это получилось. «А когда начинаешь думать, почему-то становишься умнее». Спектакль «Умная собачка Соня» поможет разобраться в мире взрослых детям от 3-х лет.

Творческая команда

Режиссер:
Художник:
Анита Знутиня-Шеве
Автор музыки:

Отзывы

Helēna

Izrāde, kas ievelk un apbur gan bērnus, gan pieaugušos un sniedz mūsdienās reti sastopamo "kā mūsu bērnībā" sajūtu. Ļoti sirsnīga, silta atmosfēra, burvīgs vizuālais noformējums. Jūtams, ka aktieru komanda darbojas no visas sirds. Trīsgadniecei šī bija pirmā Leļļu teātra pieredze, ļoti priecājos, ka izvēlējos šo izrādi, jo bērns ir sajūsmā un jau gaida nākošo izrādi. Arī piecgadnieks ļoti priecīgs un nespēj vien beigt stāstīt par viltīgo rozeti, baiso spoku un, protams, par "guļošo policistu". Paldies!

Ruta

Ļoti dinamiska, asprātīga un audzinoša izrāde! Piecgadniece smaidīja visu laiku, spoka un elektrības epizodēs gan bija ieķērusies man rokā, bet bērniem taču tā patīk baidīties. Lielisks aktieru darbs, burvīgi rekvizīti, īpaši pieneņpūkas. Jaukas mazas pērlītes visā izrādē, ko saprata tikai pieaugušie, īpašs paldies par derdzīgajiem uzpurņiem. Izrādās, ir arī multenītes par Soņu, varēsim turpināt iepazīties ar sunītes piedzīvojumiem. Vienmēr arī priecājos par personālu, ko jau pazīstam no Leļļu teātra īstajām mājām - ieinteresēta, cieņpilna, profesionāla attieksme. Aktrises slimības dēļ mums bija nomainīta izrāde, par ko iepriekšējā vakarā pavēstīja ziņa e-pastā, bet, ierodoties teātrī, gan garderobiste, gan biļešu kontroliere vaicāja, vai esam informētas par izrādes maiņu.

Zane

Biju ar bérniem 19.02 uz izràdi Gudrā sunīte Sona. Biju tàdà sajūsmà!! Aktieri kolosāli spéléja!!!! Paldies

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать
Отзыв отправлен!
На данном веб-сайте используются cookie-файлы.Это позволяет вам удобно пользоваться сайтом, а нам - анализировать посещение.