Эно Рауд

Накситралли

3+LV
1h 10min  / Два действия
Большой зал (Рижское Латышское общество)
12.00 - 18.00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Премьера: 08.10.2017.

У киоска с мороженым встретились три странных человечка – Муфта, Моховая борода и Полботинка. Они лакомились мороженым и с любопытством присматривались друг к другу. Так началась дружба, что стала крепче ссор, страхов и трудностей, которые  пришлось преодолеть Накситраллям, чтобы в природе опять установилось равновесие.

Приз: Спектакль года для детей. Ночь лицедеев 2017 /2018

 

Творческая команда

Режиссер:
Laura Čaupale
Художник :
Едгарс Валтерс
Художник по куклам:
Мара Лининя
Сценограф:
Томс Гринбергс
Композиторы:
Петерис Пасс, Айя Паса

Видео

"Naksitrallīši" Latvijas Leļļu teātrī

Отзывы

Ilze

Koša un interesanta, humora un mīļuma piesātināta izrāde. Patika gan 3 gadniekam, gan 6 gadniekam. Bērni pēc izrādes dalījās pārsomās, ka tad kad izaugs lieli arī dzīvos ar draugiem tādā foršā mašīnā kā Uzrocim

Daina

Ļoti jauka, humora pilna izrāde, stāsta varoņi tik trāpīgi, mums visvairāk patika Ķērpjbārža garā, ogu pilnà bārda!Un brīžiem tik dinamiskas ainas- pakaļdzīšanās kutināja nervus. Un piecgadnieks sev kàdreiz taisīšot tieši tādu busiņu!

Karlis

Ļoti zema līmeņa izrāde. Bērni ir jaciena!

Daina

Jauka izrāde par jaukiem meža dīvainīšiem un viņu darbošanos ap, uz un busiņā. Ļoti labestīga. Mums ar mazmeitu Alisi patika. :)

Antra

Izrādi apmeklējām ar mazmeitiņu, jo ļoti patika kopīgi lasītā grāmata. Luga nelika vilties. Tik neizsmeļamas bija furgoniņa iespējas! Leļļu teātris rullē! Lai spēks tā turpināt!

Dana

Ļoti forša izrāde. Bijām ar meitu, kam 2 gadi un 10 mēn. Nosēdēja bez problēmām visu izrādi. Patika gan bērniem, gan vecākiem. Aktieri burvīgi nospēlēja un skaisti sagatavoti rekvizīti- busiņš un lelles. Ļoti rekomendēju!

Ligita

Mums gan šķita, ka nav trāpīts vecuma grupā. Izrāde jauka, bet daudz teksta, ko grūti uztvert 3+ vecuma grupai. Ieteiktu skatīties bērniem ap 4 gadu vecumu vai pat vairāk. Domāju arī, ka arī puišiem patiktu labāk. Mūsu 3 g 2 mēn meita noskatījās bez īpašām emocijām.

Anna

SUPERĪGA! :)))) Patika gan visām zālē sēdošajām mammām un tētiem, kas smējās līdzi, gan bērniem, kas no sajūsmas sarunājās ar aktieriem, smējās un ķiķināja :) Izrāde pat zālē rada ļoti foršu, draudzīgu un pozitīvu atmosfēru!

Puikas 5 un 8 gadi

Abiem patika izrade. Smieklīga. No varoņiem visvairāk patika autobuss :) :) Paldies

Evija

Top izrāde!Abi ar dēlu (6,5 gadi) smējāmies un dzīvojām naksitrallīšiem līdzi visu izrādes laiku. Aktieru darbs izcils!Dekorācijas un specefekti tieši laikā (ne par daudz, ne par maz).

Oksana Pavlova

Labdien Ļoti gaidām šo izrādi krievu valodā, jo Haksitraļi ir mana bērna dēla mīļāka grāmata. Gribēju pajautāt,vai ir plānos?

Agnese

Manam 5.gadniekam esot paticis līdz ,,zemeslodei,,. Iesim skatīties vēlreiz! :))

Iveta

Kādā bērnu vecuma amplitūdā šī izrāde būtu piemērota, vai arī vecākiem bērniem?

Brigita

Prieks un bauda visām vecuma grupām.

Agnese

Dēls (4.5 gadi) izrādi pat skatījās divas reizes. Tagad gaida turpinājumu.

Džeina

Paldies! Bija super! mans 4 gadnieks bija sajūsmā, smējās pa visu zāli:) Pieaugušie ar smējās!

3.5g.v.bērna tētis un mamma

Brīnišķīga izrāde, bijām izlasījuši grāmatu, izrāde apkopoja labāko. Bija uztverama, mīļa, ar ļoti veiksmīgām kaķu pakaļdzīšanās ainām :)

Viktorija

Ļoti jauka izrāde. Smējās pat pieaugušie. Manam piecgadniekam patika.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать
Отзыв отправлен!
На данном веб-сайте используются cookie-файлы.Это позволяет вам удобно пользоваться сайтом, а нам - анализировать посещение.