По мотивам сказки

Красная Шапочка и волк

2+LV
1h 15min  / Два действия
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Драматизация: Ирина Гринденко
Премьера: 21.11.2015.

Латвийский театр Кукол в последнее десятилетие экспериментирует в сторону многообразия техник спектаклей кукол. В том числе, появились спектакли марионеток – сначала для взрослого зрителя, а позже – спектакль для детей.

Первый такой эксперимент – спектакль «Три поросенка и волк» по мнению зрителей оказался удачным. И, сохранив ядро твоческой группы, режиссёр Вия Блузма, художник Гедиминс Котелло и драматург Ирина Гринденко  продолжили совершенствовать начатое. Ещё один спектакль марионеток «Красная шапочка и волк» для самых маленьких зрителей ставят на Малой сцене театра. Но для того, чтобы известная сказка смогла бы стать интересной зрителям, драматургу и режиссёру надо её «приспособить» для кукольной сцены. Сохранив классический сюжет сказки, автор и исполнители старались сделать так, чтобы спектакль смотрелся на одном дыхании, а маленькие зрители искренне сопереживали за её героев. Хорошо, если малыши задумаются и о том, как важно любить и беречь своих родных – помогать им и слушаться.

Спектакль адресован детям и тем родителям, которые в наше непростое время хотят сохранить идеалы любви и дружбы и приблизить доброе своим детям.

 

Творческая команда

Режиссер:
Вия Блузма
Xудожник :
Гедиминc Котелло
Композитор:
Анрийс Сирмайс
Перевод:
Даина Стрелевица

В ролях

Видео

Sarkangalvīte un vilks

Отзывы

Anna

Nu šī ir super! :) Viena no vislabākajām! Patika gan bērniem (dažāda vecuma), gan vecākiem. Dievinu šīs lelles un dekorācijas - krāsainas, košas. Izrāde pozitīva un ar humoru. Vilks vispār SUPER. Un vecmāmiņa lieliska. Izrādē varēs gan nosmieties, gan noteikti aiziesiet ar platu smaidu. :)

Marta

Tēli ļoti interesanti un mīlīgi, bet kaut kāda bīrdī izveidojas skaļums un skatuves un arī zālē, kad vairs uzmanību nevar noturēt ne bērni, ne vecāki. Vecmāmiņa fantastiska:)

Ance

Esam bijušas uz gandrīz visām 2+ bērnu izrādēm. Sarkangalvīte un vilks ir visjaukākā no visām redzētajām- uz to bijām pat divreiz un labprāt ietu vēl. Manā skatījumā tieši tādai ir jābūt šīs vecuma grupas leļļu teātra izrādei- bērnišķīgi mīļai, bez visādiem šausmu momentiem. Izrādē īpaši patika vecmāmiņas klavierspēle, vecmāmiņas satikšanās ar vilku bija asprātīga, Sarkangalvītes izdarības arī komiskas. Novēlu teātra kolektīvam vairāk tādas mīļas, pozitīvas un bērnišķīgas izrādes- šajā vecuma grupā "ļaunos" tēlus un sižeta spriedzi mazie bērni tik un tā nespēj novērtēt. Toties priecīgi dejojošas un dziedošas lellītes bērnus sajūsmina.

Ilze

Brīnišķīga izrāde! Ļoti patika mums abām!

Inese

Fantastiska izrāde, meitai 2.9 gadi, bij sajūsmā un ilgi vēl atcerējās.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.