Альф Прейсен

Козлёнок, который считал до десяти

2+LV
40min  / Одно действие
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Драматизация: Олеся Емельянова
Премьера: 02.03.2019.

Чем раньше ребёнок научится считать, тем лучше. Казалось бы, что это бесспорное утверждение, но в сказке Альфа Прейсена случилось иначе. Маленького козлёнка стали преследовать разозлившиеся соседские животные за то, что он посмел сосчитать их, попадавшихся ему по пути: «А вдруг это вредно? А вдруг мне нельзя?» Погоня за козлёнком не была очень долгой. Тот случай, когда преследующих «карма настигла мгновенно», и они быстро осознали пользу арифметики.

Спектакль про открытость новому опыту и преодоление страхов перед неведомым. В разговоре со зрителями актёры узнают умеют ли считать пришедшие к ним ребята, повторят с ними выученные цифры. Малышей заинтересуют забавные куклы, анимированные видеодекорации и возможность порисовать цифры вместе.

Номинация: Спектакль года для детей. Ночь лицедеев 2018/2019

Творческая команда

Режиссер:
Вия Блузма
Сценическая версия, перевод:
Дайна Стрелевица
Художник:
Анита Знутиня-Шеве
Композитор:
Угис Витиньш
Видеохудожник:
Эвита Бета

Видео

Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit Latvijas Leļļu teātrī

Отзывы

Inta

Bijām visa ģimene uz šo jauko izrādi un visiem patika! Mazais 2gadnieks pēc šīs izrādes ļoti viegli iegaumēja un labprāt sāka skaitīt līdz 10! Uzslavas visiem darbiniekiem par radošo darbu - it īpaši aktieriem! Paldies!

Dace

Brīnišķīga izrāde - interesanti gan bērniem gan pieaugušajiem! Biju uz izrādi kopā ar meitu (2 gadi un 4 mēneši). Meita ar interesi un sajūsmu sekoja līdzi notiekošajam un bija priecīgi satraukta par trako skriešanu. Ļoti kreatīvi stāsts ir pielāgots ļeļļu teātra formātam un līdz ar to arī vecākiem ir interesanti skatīties. Brīnišķīgi aktieri un dzīvnieku personības. Daudz humora izrādē. Izrādes garums tieši laikā 2gadniekiem.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.