Эдгар Никласонс

История Гарри Котелка

7+LV
50min  / Одно действие
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

Ближайшие спектакли

Продано

О спектакле

Драматизация: Эдгар Никласонс
Премьера: 12.12.2021.

Никто так и не знает, почему у Гарри Котелка на голове котелок. Дети каждый день, завидев, как он выходит из дома, кричат на всю улицу: "Котелок!" и кидаются камнями, целясь в его алюминиевый головной убор. Но и это ещё не всё - местные проказники Крыс, Голубь и Зелёный Ворон решили вломиться в дом Котелка, чтобы отобрать самое ценное - котелок. Но почему надо поступать так безжалостно? Неужели подозрительный господин ещё недостаточно пострадал от проступков соседей? А что если Котелок не такой уж невинный? Одно недоразумение приводит к следующему, и жизнь Котелка набирает новые обороты и... находит новых друзей. Это рассказ о понимании непонятного или попытке заглянуть под "котелок", который каждый из нас натянул в попытке спрятаться от безжалостного мира. Что такое эмпатия? Как она помогает людям подружиться? Что делать, когда "котелок" упал и нужно выбирать - нацепить его обратно на голову или довериться окружающим и отправиться в приключение?

Творческая команда

Режиссер:
Эдгар Никласонс
Художник по костюмам:
Эдгар Никласонс
Сценограф, куклы:
Евита Бета
Автор музыки:
Каспарс Никласонс
Художник по свету:
Улдис Андерсонс
Консультант по движению:
Янис Путнинш

Видео

Izrāde "Katliņpauris" Latvijas Leļļu teātrī
Kas ir “Katliņpauris” Latvijas Leļļu teātrī?
“Katliņpauris” izrāde dēliem un tēviem Leļļu teātrī

Отзывы

Vēsma

Vai izrāde ir par pusaudžiem? - Jā! Vai par attiecībām? -Jā! Vai par vientulību? -Jā! Vai par spēku un dzīvi? -Jā! Mums no 15 līdz 60 patika visiem, jo katrs redzēja to, ko …

Gundega

Vakar biju uz Katliņpauri, paldies par brīnišķīgo izrādi! Aizraujoši gan man, gan mazdēliem. Īpašs paldies Dacei Vītolai - apbrīnojami izteiksmīgi. Lai veicas arī turpmāk!

IO

Izrāde laba. Rosina domāt. Tomēr šķiet, ka vairāk piemērota jau lielākiem bērniem (no 10+). Diezgan daudz lietas bērnam papildus jāpaskaidro.

I.Z.

Nebiju pārliecināta vai doties ar bērniem uz šo izrādi, jo nedaudz mulsināja nosaukums, bet pēc tās biju pārsteigta cik sirsnīga, dažāda un interesanta tā bija. Patika ne tikai bērniem, bet arī man pašai. Paldies par tik pozitīvām emocijām un tik sirsnīgu un pārdomātu izrādi.

Madara

Pirms iegādāties biļetes šaubījos, jo nebiju pārliecināta, ka manai dāmai izrāde patiks. Velti šaubījos, aktieru ansamblis brīnišķīgs. Izrāde lieliska. Dace Vītola pārspēj pati sevi. Bravo!

Roberts

Perfekti uztaisīta izrāde. Viss likās tik īsts. Iznācu no izrādes patīkamā šokā. Meitenēm arī noteikti patiku . Lielās uzslavas aktieriem un režisoram . Noteikti iesaku aiziet.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.