Латышская народная сказка

Дедушкина варежка

3+LV
1h 10min  / Два действия
Каминный зал (Рижское Латышское общество)
15,00 EUR

О спектакле

Драматизация: Сценическая версия Арниты Яунземы
Премьера: 06.12.2019.

Каждый год гномы помогают Дедушке Морозу упаковывать подарки. Но в этом году всё по-другому. В мастерской гномиков Дедушка Мороз не появился. А вот самим гномам поручил особенное задание - рассказать детям сказку. Гномы стараются - рассказывают и показывают, как умеют. Оказывается, не так-то это просто! Музыкальная сказка для всей семьи.

Творческая команда

Режиссер:
Художник :
Вита Радзиня
Композитор:
Микус Фришфельдс

Видео

Izrāde "Vecīša cimdiņš" Latvijas Leļļu teātrī

Отзывы

Inga

Paldies par brīnišķīgo izrādi! Jau 5 gadus kopā ar mazmeitiņām esmu jūsu skatītāja un varu droši apgalvot, ka šī ir viena no vislabākajām izrādēm. 4 gadīgā smējās balsī, plaukšķināja un dziedāja līdzi, es smaidot brīnījos, cik sirsnīgi, atraktīvi un savādāk var stāstīt visiem mums tik zināmo pasaku.

Inita

Skaisti, krāšņi un priecīgi! Paldies par svētku noskaņas radīšanu. Manas simpātijas vilkam par skaisto dziesmu, meitiņas favorīte Pelīte, jo bijusi drosmīgākā!

Antra

Patika ļoti! Jaunie aktieri tik sprigani un dziedoši. 7 gadus vecajam mazdēlam- viesim no Skotijas, tas bija Jaungada brīnums. Arī ome priecīga, jo cimdiņa iespējas paplašinātas. Tā turpināt!

Vārds

Fantastiski!! Gan bērniem patīk, gan vecākiem!! Mazais visu vakaru pāc tam līda cimdiņā!!

Zane

Burvīga izrāde! Daudz mūzikas, krāšńas dekorācijas, satriecoši aktieri! Paldies! Esam sajūsmā par izrādi. 5gadnieks turējās godam, bet 2gadniekam pēc 30min gribējās pievienoties aktieriem. :)

Agnese

Fantastiska izrāde! Absolūti pārsteidza un pārsniedza gaidīto. Patiess prieks skatities kā mazajam, tā lielajiem :)

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.