Маргарита Старасте

Зимняя сказка

2+LV
1h 15min  / Два действия
Диванный зал
5,00 - 13,50 EUR

О спектакле

Драматизация: Херманис Паукшс
Премьера: 18.12.2003.

Херманис Паукшс: „ С книгами Маргариты Старасте, ею же самой великолепно иллюстрированными, выросло не одно поколение латышских зрителей.

В повествовании всегда единство обворожительного изображения,человека и природы. Сказки Маргариты Старасте – это мост, встречаясь на котором, находят взаимопонимание дети и взрослые.

Создавая сценарий я старался не повредить своебразность повествования, меняя только то, что необходимо для сценического воплощения. Думаю, что это мне удалось.

К тому же, художник Янис Янсонс оставил неизменными образы героев – кукол и, создавая декорации, следил за тем, чтобы оформление сцены соответствовалo „духу и букве” Маргариты Старасте.”

Доступна дигитальная версия

Продолжительность: 1h 15min

Цена: 15 €

Покупать

Творческая команда

Режиссер:
Херманис Паукшс
Асситент режиссера:
Лилия Липора
Сценограф :
Янис Янсонс
Композитор:
Робертс Удрис
Тексты песен:
Херманис Паукшс

В ролях

Снегурочка, Ворона, Лисенок:
Даце Витола
Хрустик:
Силвия Битере
Cнеговик , 1. Гномик :
Эдгарс Кауфелдс
Cнеговичкa, Лиса:
Санта Диджус
дед Мороз, 2. Гномик, Лисенок:
Микелис Жиделюнс

Видео

Ziemas pasaka

Отзывы

Marta

Izrāde ļoti patīkama, bērnam 2,10 gadi. Dažādi sižeti, kas bērnam ļoti patika. Pat vēlētos aizvest vēlāk bērnu atkal uz šo izrādi, jau mazliet lielākā vecumā.

Anna

Šī ļoti patiks maziņiem. Gāju ar savu 2-gadīgo dēlu. Viņam bija interesanti. Izrāde viegla, mīļa un jauka. Meitai bija toreiz 6 gadi un arī viņa labprāt noskatījās :)

Aneta

Margaritas Stārastes jaukā pasaka sabojāta. Mēs ar dēlu pirms izrādes vairākas reizes pārlasījām, bet izrādē viss savādāk. Dēls teica, mammu,bet kāpēc teātrī nav kā tu man lasīji grāmatā? Izrāde laika vilties.

Judīte

Šodien biju ar mazdēliņu izrādē. Mums ļoti patika: skaistas dekorācijas, interesants muzikālais pavadījums.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.