Энид Блайтон

Знаменитый утенок Тим

2+LV
1h 20min  / Два действия
Большой зал (Рижское Латышское общество)
13,50

О спектакле

Премьера: 26.04.2014.

Маленький шаловливый утенок Тим использует каждую возможность, чтобы учинить проделки, отваживается быть храбрым, справедливым и правдивым, не боясь затем напороться на неприятности. Тим из весьма обычной семьи уток, живущих своими буднями, обычаями, сплетнями и отношениями в привычном мирке домашних животных. Но любопытство и жизнерадостность Тима сильнее запретов мамы, и из-за этого он попадает как в веселые, так и в весьма опасные приключения. Из каких приключений Тим выпутается целым, а из каких — с изрядно ободранными перьями? Кукольная история о знаменитом утенке Тиме будет ожидать своих зрителей с 2-летнего возраста!

 

 

Творческая команда

Режиссер:
Марис Користинс
Xудожник :
Гедиминc Котелло
Композитор:
Угис Витиньш
Тексты песен:
Дайна Стрелевица
Перевод:
Ария Силабриеде

В ролях

Утенок Тим :
Лиените Осипова
Утка:
Санта Диджус
Черныш:
Анрийс Сирмайс
Тилли, Лягушка:
Даце Витола
Лиса:
Дана Авотыня-Лаце
Буль, Снежок:
Эдгарс Кауфелдс
Курица Пенни:
Силвия Битере
Бимбо, Топ:
Микелис Жиделюнс
Утенок, бабочка:
Силвия Битере

Видео

Slavenais pīlēns Tims

Отзывы

Marta

Super izrāde, 3 gadnieks noskatījās ne brīdi neatslābstot un no sirds izsmējās. Tikai lūgums vecākiem pievērst uzmanību ka ir 3+. Bija sanākuši arī mazāki bērni, kas ātri sāk garlaikoties.

Justīne

Mūsu bērna pirmā izrāde! Bērns bija ļoti ieinteresēts, es pat teiktu - kā uzburts uz skatīšanos! Pateicoties šai izrādei, tagad nav bail doties uz citām! Ļoti sirsnīga! Bērns gan smējās par jautrajām izdarībām, gan vilka lūpu uz bēdām juzdams līdzi varoņiem! Īpaši iesaku, kā pašu pirmo izrādi bērna dzīvē! :)

Maija

Fantastiska izrāde. Meitene 3.5 g. skatījās aizrautīgi un vēl ilgi pēc izrādes atdarināja galvenos varoņus un runāja par to izdarībām, ļoti pozitīva izrāde. Iesaku! Lai gan bija mazāki un jūtīgāki bērni, kuri laikam pārbijās un raudāja, bet tas tā ir parasti.

Aigars

Bijām pirmo reizi ar 2.5 gadīgo meitiņu, aizrāva līdz ar pirmām minūtēm un nekāda satraukuma vai nesāks garlaikoties :)

Everita

Labdien, Plkst.14 ielikt izradi mazakajiem ir loti nepareizi. Berni taja laika gul diendusu. Un ta tam vajadzetu but. Busim pateicigi un priecigi tikt uz izradi atbilstosa laika, piem., 11:00 un/vai 17:00, 18:00.. Un vel, manuprat, loti acimredzami ir saprotams, ka milzigs pieprasijums ir uz Tris siventini un vilks. Vai tiesam nerastos iespeja to uzvest vairak par 2 reizem menesi. Ta ir visspateicigaka izrade bernam pirmo reizi iepazities ar teatri un izradi kaa tadu, kas rastu turpmaku milestibu uz to... Paldies, Mes.

bērna tētis

Super izrāde atkal, bērni smejas un aplausi nerimstas. Kaķis Sniedziņš bija nepārspējams jokdaris un scenārijs ir ideāls bez nevajadzīgiem modernismiem.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.