Линда Рудене

Полулюди

8+LV
1h   / Одно действие
Большой зал (Рижское Латышское общество)
12.00 - 18.00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Премьера: 13.12.2019.

Обучающая страшилка с юмором для детей школьного возраста! Напоминание и знакомство с героями латышской мифологии. Лиетувенс, Сумпурнис, Вадатайс - это привидения, души умерших людей, которые обитают в лесах, деревнях, городах и даже в нашем доме. Из достоверных исторических источников известно, что эти духи существуют уже многие столетия и до сих пор обитают среди нас. Спектакль рассазывает, как они выглядят, чем они опасны и, самое главное, что делать, встретившись с ними. Во время спектакля могут происходить необъяснимые, мистические и пугающие вещи, поэтому тем, кто младше восьми лет, мы советуем остаться дома. Тех, кто боится, мы приглашаем посмотреть в глаза своему страху. Возможно, он не такой уж большой, как казалось... Творческая команда спектакля: режиссёр Эдгарс Кауфелдс, художница по костюмам Рута Бриеде, провокационный художник Кристиан Бректе (сценография) и лидер группы "Dzelzs vilks" Юрис Каукулис (музыка).

Предупреждаем, что в спектакле используется дым и aроматические палочки (благовония)!

Номинация: Спектакль года для детей. Ночь лицедеев 2019 /2020

Творческая команда

Режиссер:
Эдгарс Кауфелдс
Cценограф:
Кристианc Бректе
Художник по костюмам:
Рутa Бриедe
Автор музыки:
Юрис Каукулис
Художник по свету:
Улдис Андерсонс

Видео

Izrāde "Puscilvēki" Latvijas Leļļu teātrī
Izrāde "Puscilvēki" Latvijas Leļļu teātrī
Izrāde "Puscilvēki" Latvijas Leļļu teātrī
Izrāde "Puscilvēki" Latvijas Leļļu teātrī
“Puscilvēki” – īsais kurss mošķu pasaulē
Izrāde PUSCILVĒKI atgriežas uz skatuves

Отзывы

Agnese

Bailīgi, smieklīgi un interesanti. Izrādes veidotāji tik daudz ko foršu izdomājuši. Dēlam arī ļoti patika. Prasīju, kāda vecuma cilvēkiem, viņaprāt, izrāde domāta. Viņš teica - "No 7 gadiem līdz 12. Septiņgadniekiem ļoti interesētu, bet būtu pārāk bailīgi." Piekrītu. Un papildinu - arī mammām un tētiem, un skolotājiem, un visiem, kas jaunos cilvēkus pavadīs, garlaicīgi nebūs. Un vēl citāts no 9-gadnieka - "Šis ir tik labs aktieris. Man ļoti patīk!" (Par Artūru Putniņu.)

Elīna

Izbaudīju katru izrādes minūti - pārdomāts sižets un radoši skatuves risinājumi, ļoti atbilstoša J.Kaukuļa mūzika un Brektes tērpi. Pašiem mazākajiem gan varbūt druuusciņ par sarežğītu, bet 7-8+ noteikti (kā jau rakstīts). Mans iekšējais bērns bija priecīgs un brīžiem arī sabijies - ar gaismām un skaņām tik veiksmīgi panākts vēlamais efekts. Super, malači!

Vita

Fantastiska izrāde! Baisa un arī smieklīga. 10-gadnieks bija sajūsmā!

Elvijs

Kas tā par inversiju, bērnu apziņas deformēšana ar norautām ķermeņa daļām? Kas tā par šausmu un baiļu sēšanu individuālajā un kolektīvajā apziņā? Vai par maz ir vardarbības?

Alma

Biju ar savu desmitgadnieku , mums abiem patika - stilīga un oriģināla izrāde ! paldies

Arvils

Super izrāde! Tieši tas, kas vajadzīgs - ne par daudz, ne par maz . Leļļu vērotājs pēc 40 .

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.