Жoзe Арнал

И снова Пиф...

3+LV
1h 20min  / Два действия
Большой зал (Рижское Латышское общество)
11.00 - 15.00 EUR

Ближайшие спектакли

О спектакле

Драматизация: Арнольдс Скутулис, Павилс Шенхофс
Премьера: 01.10.1983

Пёсик Пиф и кот Геркулес, тетя Агата и дядя Тонтон, Дуду и Розали. Эти персонажи знамениты и во Франции, где много лет назад их создал французский карикатурист Жан Арнал, и в Латвий, где они известны в течение многих поколений, и в комиксах и как персонажи кукольного театра.

Доступна дигитальная версия

Продолжительность: 1h 20min

Цена: 15 €

Покупать

Творческая команда

Режиссер:
Арнольдс Скутулс, Павилс Шенхофс
Художник :
Павилс Шенхофс
Композитор :
Иварc Вигнерс
Тексты песен:
Янис Петерс
Скульптор:
Марга Ауструма

Видео

Un atkal Pifs...

Отзывы

Kika

Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.

Līga

Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!

Zane

Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums

Sandra

Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать
Отзыв отправлен!
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.