Жoзe Арнал

И снова Пиф...

3+LV
1h 20min  / Два действия
Большой зал (Рижское Латышское общество)
12.00 - 18.00 EUR

Ближайшие спектакли

Продано

О спектакле

Драматизация: Арнольдс Скутулис, Павилс Шенхофс
Премьера: 01.10.1983.

Пёсик Пиф и кот Геркулес, тетя Агата и дядя Тонтон, Дуду и Розали. Эти персонажи знамениты и во Франции, где много лет назад их создал французский карикатурист Жан Арнал, и в Латвий, где они известны в течение многих поколений, и в комиксах и как персонажи кукольного театра.

Доступна дигитальная версия

Продолжительность: 1h 20min

Цена: 15 €

Покупать

Творческая команда

Режиссер:
Арнольдс Скутулс, Павилс Шенхофс
Художник :
Павилс Шенхофс
Композитор :
Иварc Вигнерс
Тексты песен:
Янис Петерс
Скульптор:
Марга Ауструма

Видео

Un atkal Pifs...

Отзывы

Agita

Pifs ir jautra un aizraujoša izrāde, kas piemērota dažādiem vecumiem. Pēc izrādes bērni vēl ilgi dungoja dziesmiņu "Krustmāte Agate". Izrāde ir koša. Bērni labprāt skatītos arī turpinājumu, jo Pifs nebeidz pārsteigt ar savām asprātībām un jokiem.

Aija

Nu nav gluži bērnības atmiņas, bet dziesmas sirsnīgas un maziem bērniem piemērots

Diāna

Superīga izrāde, patika gan man pieaugšajam, gan bērniem. Smējos kopā ar bērniem. Tiešām no sirds iesaku šo izrādi gan saviem radiem, gan draugiem.

Vera

Pifa piedzīvojumi ir mana trīsgadnieka mīļākā grāmata. Cik laimīgs viņš bija ieraudzīt grāmatas varoņus uz skatuves! Tik koša, mīļa un ļoti muzikāla izrāde. Piemērotākais bērnu vecums, manuprāt, 3-4 gadiņi, bet arī piec/sešgadniekam būtu interesanti. Mums ar dēlu ļoti patika Valda Vanaga izpildījums. Tik skaista balss! Paldies sirsnīgs!

Kika

Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.

Līga

Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!

Zane

Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums

Sandra

Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.