Лилия Берзинска

Дом летающих поросят

4+LV
1h 20min  / Два действия
Большой зал (Рижское Латышское общество)
12.00 - 18.00 EUR

Ближайшие спектакли

Гастроли
 

О спектакле

Премьера: 18.03.2022.

Самые странные и в то же время особенные артисты цирка - поросята - объединились в путешествующий цирк Латвийского театра кукол под названием "Дом летающих поросят"! Каждый из этих талантливых артистов необычен, потому что может исполнить такой трюк, который не смог бы повторить ни один поросёнок в мире. И все вместе они показывают незабываемое цирковое представление. Хоть иногда у поросят случаются какие-то споры, они всё же умеют отлично работать в команде и решать возникшие разногласия. А когда в цирке неожиданно появляется гость, который даже не живёт на этой планете, у команды поросят рождается план спасения... Этот захватывающий музыкальный спектакль с элементами кукольного цирка даёт возможность зрителю насладиться невероятными цирковыми трюками и познакомиться с закулисьем необычной цирковой жизни.

Творческая команда

Режиссер:
Эдгарс Кауфелдс
Сценограф, художник-кукольник:
Кристапс Краминш
Композитори:
Едгарс Шубровскис, Сниедзе Праулиня
Автор текстов песен:
Едгарс Шубровскис
Художник по свету:
Улдис Андерсонс

Видео

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Lidojošo cūku nams"
Latvijas Leļļu teātra izrāde "Lidojošo cūku nams"
Naudas triki - Lidojošo cūku nams - Latvijas Leļļu teātris
„Lidojošo cūku nams” Leļļu teātrī ieradies ceļojošais cirks

Отзывы

Ruta

Liene uzrakstījusi gluži manas domas... Esam redzējuši ap 20 izrāžu, un uz šo noteikti neietu otrreiz. Pirms braukšanas uz teātri izlasīju atsauksmi, ka šī ir viena no izcilākajām Leļļu teātra izrādēm - mīļie, tā noteikti nav! Arī dziesmiņa par naudu mums ne nu pielipa, ne kā. Vakar gan meitenes (4 un 6 gadi) ķiķināja par Kasi nabu un sprieda, ka Cirka direktoram prātā bijusi tikai nauda, tātad kaut kas jau prātā palika. Pret aktieru darbu nekādu pretenziju!

Liene

Diemžēl bijām vīlušies.. izrādei nevarēja uztvert stāsta morāli, un kāds vispār apakšā ir stāsts. Iespējams būtu palīdzējis, ja izrādē piedalītos "stāstnieks". Ja pirmā daļa beidzās ar it kā problēmsituāciju, tad otrajam cēlienam sākoties šķita, ka ir jauna diena, nevis turpinājums problēmsituācijai. Nedzirdēju, ka zālē bērni būtu dikti smējušies..Izrādes beigās skanēja tik drūma dziesma, ka pat blakus sēdošais bērns pajautāja "kādēļ tik depresīvi" :D Dziesmiņa par naudu gan bija lieliska.

Ilze

Izrādi jau redzējām vairākkārt, bet tik un tā dēli (4 un 7 gadi) prasa uz dzimšanas dienu biļetes tieši uz šo izrādi. Atsauksmes no bērniem - cirks bija kā īstais cirks, bija ļoti smieklīgi. Ļoti patika dziesmiņa par naudas trikiem (vēl joprojām ik pa laikam dzirdu savās mājās “…te ir, te nav, te ir, te atkal nav, naudas triki, naudas triki”.

Inese

Paldies par izrādi ,ļoti jauka un mīlīga.Mazmeitiņai (4 g.) ļoti patika,paldies un veiksmi Jumsturpmak!

Ilze

Ļoti koša, muzikāla izrāde, kas patiks arī vairs ne maziem bērniem. Mūzika ļoti mūsdienīga un ritmiska, izcils aktieri sniegums. Šī ir izrāde kuru zinam, ka apmeklēsim vēlreiz. Prieks, ka tik ļoti dažādojat piedāvāto repertuāru.

Marija Evita

Šī ir viena no izcilākajām leļļu teātra izrādēm. Ļoti aizraujoša, ar lielisku mūzikas pavadījumu un visi tēli bija ļoti interesanti. Meita smējās, bēdājās, smaidīja un dziedāja. Ļoti vēlos iegādāties šīs izrādes video ierakstu un arī mūzikas disku. Te ir, te nav, te ir, te nav, nav..nav..nav..nav..naudas trakums, ir mūsu jaunais brīvdienu meldiņš. Paldies Latvijas Leļļu teātrim par šo skaisto izrādi. Noteikti apmeklējiet ar saviem bērniem ! Bravo!!!

Elza 6gadi

Izrāde ir ļoti forša. Iesaku visiem skatīties. Man patika, ka bija ļoti jautra izrāde un smuki dziedāja.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.