Антуан де Сент-Экзюпери

Маленький принц

6+LV
50min  / Одно действие
Каминный зал (Рижское Латышское общество)

О спектакле

Премьера: 23.09.2016.

Красивая и мудрая сказка, которая признана наилучшим достижением французской литературы ХХ века, к зрителям придёт в технике анимации песка в исполнении двух актеров.

В детстве – всё открытие. Столь часто родителям приходится отвечать на вопрос "Что это такое?" или "Почему так?" Важные вопросы о жизни, которые взрослые для себя уже сформулировали, ребенок еще только познаёт, настойчиво спрашивая и прося быть проводником по этой трудной и одновременно увлекательной дороге.

Спектакль приглашает вместе с маленьким принцем еще раз отправиться в путь открытий и постижений неизведанного, заново узнавая не столько мир вокруг, сколько один другого.

Творческая команда

Режиссер:
Вия Блузма
Художник :
Анита Знутиня-Шеве
Композитор:
Илзе Грунте

Видео

Mazais princis

Отзывы

Signe

Paldies par izrādi! Ideja par smilšu animāciju ir lieliska, bet izrādes potenciāls tomēr līdz galam netiek izmantots, brīnuma sajūta īsti nerodas. Aktieru runasveids pārāk piezemēts, brīžiem neloģiskas intonācijas, izrādes temporitms pieklibo, nepaliek laika atskārsmei. Bērni sāk garlaikoties, lai gan ar maziem uzlabojumiem varētu likt viņu elpai aizrauties. Veiksmi darbā!

Dace

Izrāde bērniem (drīzāk gan pieaugušajiem) noteikti virs 7 vai pat vairāk gadiem. Filozofiski apcerīga, bērniem diez vai piemērota. Doma apslēpta pārāk dziļi. Zālē bija ap + 30 grādiem un tas nepalīdzēja noturēt uzmanību. Man kā pieaugušajam izrāde patika.

Maruta 30.04.2017.

Paldies par neparasto, bet brīnišķīgo izrādi! Laikam jau derētu bērnu vairāk sagatavot šai izrādei... ka sākumā ir lidmašīnas skaņa utt. Manai mazmeitai (bez mēneša 7 gadi) vislabāk patika Planēta ar Karali!

Meja

Izrāde noteikti ir vecākiem bērniem un pieaugušajiem. 6 un 7 gadu veci abi vienā balsī apgalvoja, ka bija garlaicīgi un nevarējuši sagaidīt beigas.

Dana

Iesaku vecākiem apdomāt vai tiešām Jūsu bērns spēj koncentrēties 50 min. Izrādē bija arī mazāki bērni par 6 gadi, kuriem diezgan ātri apnika un teātra darbiniece bija spiesta viņus kušināt un atturēt no vārtīšanās. Šī izrāde ir vecākiem bērniem, noteikti virs 7 gadi vai pat pieaugušajiem.

Dzīle

Paldies par burvīgo izrādes noskaņu ! Vienīgi nobeigumā jēgpilnāk būtu no kofera izņemt nevis neko nesimbolizējošu apelsīnu, bet "Mazā Prinča"grāmatu un , aktieriem apsēžoties uz krēsla, pāršķirstīt un uzaicināt bērnus pārlasīt šo grāmatu, jo izrādē daudz kas netika izstāstīts.

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.