Астрид Линдгрен

Малыш и Карлсон, который живет на крыше.

4+LV
1h 45min  / Два действия
Большой зал

О спектакле

Драматизация: Стефан Етестам
Премьера: 29.03.2008.

На одной совсем обычной улице, в совсем обычном доме в Стокгольме а может быть и здесь, в Риге живет совсем обычный мальчик Малыш. И все же он не совсем обычный мальчик, потому что у него есть самый необыкновенный друг в мире.  Маленький толстенький человечек в самом расцвете сил, который живёт в домике на крыше. Карлсон пугает воров, ест сладости и разыгрывает суровую фрекен Бок ... с ним столь славно проводить время!

«Малыш и  Карлсон, который живет на крыше»  это спектакль для всей семьи — для маленьких зрителей это чудесная история о добром летающем человечке, а родители смогут посмеяться над карикатурной семейкой.

Писательница Астрид Линдгрен в своих работах всегда отстаивала более отверженных обществом, более бедных и одиноких людей. Карлсон всегда был желанным гостем и в среде детей и взрослых. Для зрителей театра Кукол Латвии — для детей и их родителей приход Карлсона помог бы улучшить взаимоотношения  в семье и в обществе. Это смогло бы напомнить родителям, что в детях надовзращивать добросердечные, чуткие, отзывчивые, полные взаимного доверия отношения. Насколько красочен мир, когда мы взаимно любезны, радуем друг друга и помогаем друг другу.

Режиссер Карлис Аушкапс думает, что Карлсон это внутреннее "я" каждого человека, то, для чего в радость жить,встречать других людей, смотря на мир радостными,благожелательными, светлыми глазами. Карлсон Астрид Линдгрен это пожелание автора людям — научиться понимать и любить, чтобы сделать мир лучше.

Предупреждаем, что в спектакле используются пиротехнические эффекты!

 

Творческая команда

Режиссер:
Карлис Аушкапс
Режиссер:
Лайла Кирмушка
Сценограф, xудожник по костюмам и куклам:
Анита Знутиня-Шеве
Композитор:
Раймонд Паулс
Тексты песен:
Угис Сеглиньш
Асистент художника:
Даце Рожлапа
Консультант по движению:
Лилия Липора

Видео

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta

Отзывы

Gunta

Izrādes laikā tiku ļoti neptīkami izbrīnīta, kad zagļu dialoga laikā viens no aktieriem izteica vārdus "Idiots, bļāviens, māviens..". Un šie vārdi izskanēja 3 vai pat četras reizes. Manuprāt bērnu izrādes laikā šādu vārdu izskanēšana ir pilnīgi nepieļaujama.

Daiga

Bija jauki! Man tieši patika izdoma par leļļu un cilvēku saspēli.

Roberts

Man ļoti patika šī izrāde, jo izrāde bija ļoti smieklīga un uzjautrinoša. Visiem iesaku aiziet

Iveta

Biłešu cena łoti augsta, kopā samaksāju 45€,par šādu cenu gaidiju vairāk dekorāciju un tomēr lelles. Bērni otrā cēlienā garlaikojās. Vajadzētu tomēr uzrakstīt, ka tas ir teātris, ne lełłu teātris.

Anna

Viena no labākajām Leļļu teātra izrādēm! Ļoti jautra, interesanta, smieklīga. Gāju ar 3-gadnieku. Viņam ļoti patika!

Agnese

Man ļoti patika Bokas jaunkundze un tētis, un Karlsona intonacijas, un viss. Manuprāt, daudz lieku ārišķību un skaļuma. Dēls (4 gadi) teica, ka patīk, bet bija nedaudz garlaikotāks nekā citas izrādes skatoties.

Zane

Bijām ar 4,5g. veco dēliņu. Izrāde ļoti patika mums abiem. Tā kā leļļu teātri apmeklējam regulāri, tad mājās jau bija leļļu teātra dziesmu disks. Dziesmiņu par Karlsonu dēliņš jau bija iemācījies labu laiku pirms tam, un izrādē ļoti priecīgs dziedāja līdzi!Patiesībā tieši tāpēc aizbraucām uz šo izrādi, ka dziesma viņam tik ļoti patika, ka pats jautāja, kad aizvedīšu uz Karlsonu!

AnnaP

Izrāde ļoti interesanta! Aizraujoša gan dažāda vecuma bērniem, gan pieaugušajiem, un zālē bērni no sirds smējās un priecājās līdzi! Aktieri spēlē lieliski, raibas dekorācijas, interesants, spraigs sižets. Iesaku!!

Aija

Paldies par lielisko izrādi! Bērniem ( 4 un 7 gadi)ļoti, ļoti patika un vecākiem arī. Tas "būkšķis" beigās nedaudz nobiedēja tēti, bet bērni gan smējās kā kutināti. Novēlu, lai vēl daudziem izdodas izbaudīt šo pazīstamā stāsta variāciju.

Teātra mīlis

Būtu ļoti jauki, ja šai izrādei Maestro rakstītā mūzika tiktu ierakstīta albumā. Teātrim vajadzētu rosināt kādu uz šādu ideju. Būtu ļoti žēl, ja šī mūzika paliktu tikai izrādes ietvaros. Ar albuma palīdzību šī mūzika izietu plašākā publikā

Santa

Es biju ar savu 4-gadīgo meitu. Viss bija lieliski, izrāde viņai un man patika. Meitai nepatika tas pirotehnikas būkšķis izrādes pašās beigās. Viņa man it kā nav bailīga meitene, salūtu skatās ar prieku, bet tas pārsteiguma būkšķis viņu mazliet sabiedēja. Man šāda pieredze nebija bijusi, turpmāk cītīgāk izpētīšu izrādes aprakstu.

Anna

Es atnācu ar 2,5 gadīgu meitiņu, un man par izbrīnu viņa visu izrādi nosēdēja, lielām un prieka pilnām acīm skatīdamās, beigās aplaudēja līdz ar citiem, un bija tik laimīga! :) Pēc tam 3 nedēļas no vietas man stāstīja par Karlsonu savā bērna valodiņā. :) Tāpēc uz so burvīgo izrādi var iet arī ar mazākiem bērniem! ;)

Signe

Bērnam patika, kaut gan nedaudz sabijās no laupītājiem, bet man nē, jo likás jocīgi, ka personàži runā skatoties uz zăli nevis viens uz otru, un zemtekstā jūtama tāda jocīga ņirgàšanás par brālīti un punktu pielika pavisam slimā brālīša māsa...

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.