Oскар Уайльд

Кентервильское привидение

6+LV
1h 15min  / Два действия
Большой зал

О спектакле

Драматизация: Надежда Алексеева
Премьера: 05.09.2015.

В старинном английском замке обитает Кентервильское привидение. Оно любит прогуливаться ночью по темным коридорам, пугать прислугу, дышать в дымоход  и репетировать свои самые страшные роли.  Но все меняется, когда английский замок покупает  дружная американская семья, которая не верит в существование привидений и не желает подчиняться обычаям старой доброй Англии.

Спектакль о важности взаимопонимания и любви к ближнему не оставит равнодушными детей и родителей. Ироничная готическая новелла Оскара Уайльда стала основой театральной фантазии для юных зрителей.  

Творческая команда

Режиссер:
Надежда Алексеева
Художник :
Игорь Семенов
Композитор :
Татьяна Боброва

В ролях

Лорд Симон де Кентервиль, привидение :
Артурс Путниньш
Вирджиния Отис, дочь посла:
Кристина Варша
Лукреция Отис, жена посла:
Дана Авотыня-Лаце, Байба Ванага
Хайрам Отис, посол :
Анрийс Сирмайс
Доб и Боб Отисы, близнецы:
Эдгарс Кауфелдс
Амни, домоправительница :
Даце Витола

Видео

Kentervilas spoks

Отзывы

inara

SPOKS PATIKA, BET GALIGI NABADZIGA DEKORACIJA, VISS NOTIKA UZ VIENAS SIENAS FONA.Enas nepatika, gribejas redzet dzivus varonus.

Anna

Ļoti patika izrāde. Mana māsasmeita (10 g) bija ar mani jau 3.reizi. Meita (6g) arī bija sajūsmā. Viņai patika. Un man arī. izrāde origināla, ļoti atšķiras pēc stila no citām. Patika spoks. Ļoti labi lomu nospēlēja. Ar humoru un ar baiļu piegaršu, kas īstenība nemaz nebija tik baisa. Un ari mīļumu :) Šī izrāde nevar nepatikt! Katrā ziņā vienaldzīgu tā nevienu neatstās!

Roberts

Biju jau 3 reizes ļoti patika 23 februārī iešu 4 reizi gaidu jaunas izrādes.

Agnese

Mums ar dēlu (5 gadi) abiem ļoti patika. Biedējošs ir tikai pats sākums, pārējais asprātīgs un stilīgs. (Domāts arī par pieaugušajiem - atsauces uz zināmām dziesmām, daiļdarbiem, vārdu pārnestās nozīmes.) Spoks lielisks - izraisa simpātijas un līdzjūtību beigās. (Vienīgā, kas mani nepārliecināja, bija mazā meitene Virdžīnija.) Paldies visai radošajai komandai!

skatītāja

Kaut ko pretīgāku sen nebiju redzējusi. Šķiet ka režisore maz ko saprot no tā kas ir dzīvība ,nāve ,pārbīļa radītas veselības problēmas .Joki šķita muļķīgi un ļauni.man bija kauns to skatīties un žēl aktieru kuriem šis seklums bija jāataino.Divas nevērtīgi pavadītas stundas!Piedodiet ,nesapratu!Nožēlojami!

Vārds

Lieliska izrāde. Ļoti patika visiem- gan mūsu piecgadniekiem, gan septiņ-un astoņgadniekiem, gan piecpadsmitgadniecei, gan arī pat sīcim- pusotrgadniekam, par vecākiem vispār nerunājot. Mīlzīgs paldies teātrim!

Baiba

Man ir 8 gadi,bija baisi,turējos pie mammas.otrajā cēlienā nemaz nebija bailes,jo sapratu,ka tā ir tikai izrāde.Bet bija diezgan labi.Spoks Kentirvels bija smieklīgs.

Linda

Ļoti jauka izrāde.Pašā sākumā mazliet nobijāmies no lielā trokšņa.Spoks bija izcils.

Vita

Šodien ar meitām (6 un 3 gadi) apmeklējām šo jauko izrādi - visas esam sajūsmā. Aktieru spēle fantastiska. Ļoti profesionāli iestudēta izrāde. Liels paldies visam kolektīvam par tik fantastisku iestudējumu

Lelde

Labdien! Iesaku ģimenēm labi pārdomāt, pirms iet uz šo izrādi, jo mēs ar dēlu bijām spiesti iet ārā pirmā cēliena laikā, jo skaņas un ainas bija pārāk biedējošas. Domāju, ka leļļu teātrī šo lugu varēja attainot rotaļīgāk, bez asiņainām rokām un bezgalvainiem spokiem. Ar cieņu, Lelde

Tava atsauksme

* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Театр кукол вправе его не публиковать

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Отзыв отправлен!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.